Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
Multíkovo dobrodružstvíZaložila: admin
V této soutěži může vyhrát opravdu každá z vás!! Soutěž potrvá od 28.2. do 13.3. 2011.
|
| tatrman | Emanunel, saruz | Datum vložení: 14.03.2012 09:16 hod. | |||
|
Emanunel - už aby to bylo , na to se moc těším.saruz - dík moc ![]() |
||||
| Evis | ahojky, | Datum vložení: 14.03.2012 09:01 hod. | |||
|
od rána, od šesti hodin rychle dodělávám, snad, poslední daňové přiznání. Už se těším na hodinu "H" . Jenom to moje stěhování mě vůbec netěší, ještě nemám nic připraveného a do 31. března musím být přestěhovaná. Nájemné za dva byty bych opravdu finančně nezvládla. |
||||
| Emanunel | tatrman | Datum vložení: 14.03.2012 08:49 hod. | |||
|
uvidíš, že za měsíc za dva už se to vše uklidní a bude to OK. | ||||
| saruz | Pěkné ráno všem, | Datum vložení: 14.03.2012 08:35 hod. | |||
|
u nás stále pošmourno,ale dneska nám to vypukne a hned bude lepší nálada! ![]() tatrman-hodně síly a ať ten přesun zvládnete bez větších obtíží ![]() |
||||
| tatrman | krásné ráno všem | Datum vložení: 14.03.2012 08:12 hod. | |||
|
Emanunel - dík,taky se na tebe těším. Jen si nejsem jistá jestli to přežiju , mám pocit že nic nestíhám... |
||||
| jess | Hezký den všem a | Datum vložení: 14.03.2012 07:21 hod. | |||
|
start při salátování. Já dorazím, až večer. Děvčata kdyby se někomu chtělo a líbilo: Prosím o hlásky pro dceru jde to jen jednou Tereza J. č. dívky 8 Univerzita Karlova - Pedagogická fakulta děkujiiiii moooc http://missacademia.fbexpert.cz/widget A tady prosím líbíka. Velké díky. http://www.missacademia.cz/2012/tereza8/ |
||||
| dagica | SARUZ, | Datum vložení: 14.03.2012 06:37 hod. | |||
|
VŠAK JA TO VZALA JAKO LEGRACI, ZABAVA MUSI BYT I KDYBY NA CHLEBA NEBYLO, JAK SE RIKA![]() |
||||
| Emanunel | tatrman | Datum vložení: 13.03.2012 21:24 hod. | |||
|
přeji hodně sil. A už se na tebe těším až tě poznám. ![]() |
||||
| jess | u nás dnes | Datum vložení: 13.03.2012 19:21 hod. | |||
|
bylo stále zataženo a nyní je docela zima. Musím jít se psem a nějak se mi nechceeee![]() |
||||
| yutinkaca | hihi | Datum vložení: 13.03.2012 19:19 hod. | |||
|
já už bych také chtěla to sluníčko, ale jde na mě nějaká únava, snad zítra bude líp ![]() |
||||