Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
Multíkovo dobrodružstvíZaložila: admin
V této soutěži může vyhrát opravdu každá z vás!! Soutěž potrvá od 28.2. do 13.3. 2011.
|
| Emanunel | tak | Datum vložení: 14.03.2012 12:09 hod. | |||
|
zatím 7 bodů | ||||
| hanamus | 2 | Datum vložení: 14.03.2012 12:06 hod. | |||
|
Já toho také moc nenachytám. Jdu do práce v jednu hodinu. | ||||
| saruz | Tak šupky,šupky, | Datum vložení: 14.03.2012 11:33 hod. | |||
|
pomaloučku na startovní čáru!Všem vám přeji úspěšný start a radost ze hry! ![]() A já balím noťas a klušu do rachoty,pokud nebude chodit moc rybářů,tak si taky "zasalátkuji". ![]() |
||||
| saruz | Evis | Datum vložení: 14.03.2012 10:37 hod. | |||
|
tak to je kompletní rekonstrukce bytu,to věřím,že penízky lítají závratným tempem.Alespoň to budeš mít udělané vše při jednom a hlavně v prázdném bytě. My dělali vyzdívání jádra a novou elektriku v plně zabydleném bytě,při pěti osobách a to teda byla hrůza,kdybych věděla,co mě čeká,tak jsem si raději postavila před panelákem stan,než bylo vše hotovo.A sponzoři a dneska?To je velký problém i u nás,ale mohli by jsme si tady založit sbírku pro takové nečekané výdaje. ![]() |
||||
| tatrman | Evis | Datum vložení: 14.03.2012 10:31 hod. | |||
|
kdybys o nějakém sponzorovi věděla, hod echo . Taky by se mi hodil.My ted dva víkendy malovali, předělávali koupelnu a vyměnovali kuchyn. A ted vypukne přesun ![]() |
||||
| Evis | saruz, | Datum vložení: 14.03.2012 10:24 hod. | |||
|
díky za virtuální podporu . U mě je to o to horší, že byt ještě není úplně dodělaný na přestěhování. Bouralo se tam umakartové jádro, tak se stavěla nová zeď a předělávala celá kuchyň, koupelna i záchod. Zítra se bude dodělávat elektrika, potom budou dělat podlahy, následovat bude výměna vany a dodělání obkladů v koupelně. Kuchyňskou linku až mám v bytě složenou, jenom jí zabudovat. Peníze lítají, potřebovala bych nějakého sponzora. Nevíte a nějakém? |
||||
| tatrman | saruz | Datum vložení: 14.03.2012 10:02 hod. | |||
|
jsi zlatíčko ![]() já mám naštěstí pomocníčků dost, ale to balení ... fuj, já nerada balím i na dovolenou a teď tohle . No, přežít to musíme a pak to bude fajn ![]() |
||||
| saruz | Evis,tatrman | Datum vložení: 14.03.2012 09:54 hod. | |||
|
je to škoda holky,že bydlíte od nás tak daleko,hned bych vám poslala na pomoc ty mé silné mužské a taky bych přidala svou tlapku k dílu,takhle vás můžu podpořit jen virtuálně.![]() |
||||
| Dalibor | Všem: | Datum vložení: 14.03.2012 09:40 hod. | |||
|
Opět zdravím extraligu, tentokrát zpovzdálí - podíval jsem se na rozpis směn a určil si aspoň trochu reálný cíl: být do pětistého místa. Tradičně Vám všem držím palce a ať to padá! |
||||
| tatrman | Evis | Datum vložení: 14.03.2012 09:19 hod. | |||
|
tak to jsme na tom podobně, taky musíme do 31.3. být přestěhovaný. Teď v březnu jsme platili dva nájmy, dvě elektriky atd ... a děkuju pěkně, je to darda jak blázen. | ||||