Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
Multíkovo dobrodružstvíZaložila: admin
V této soutěži může vyhrát opravdu každá z vás!! Soutěž potrvá od 28.2. do 13.3. 2011.
|
| tvackova1 | ahojky | Datum vložení: 10.03.2012 10:53 hod. | |||
|
ja vas všech zdravim![]() saruz ten googl nas s dcerou pobavil ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() tak jsem už dlouho nesmala ted už vim že googlu nemužem věřit,jak řekla dcera tak ona by lepši preložilated pokusim nejak to dat do hromady ,ale fakt ten sex to je sila ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
||||
| holubova | Evis | Datum vložení: 10.03.2012 09:22 hod. | |||
|
jo jde to jen jednou,potřebuju už jen asi 10 hlasů![]() |
||||
| Evis | holubova, ABIGEL2222 | Datum vložení: 10.03.2012 08:09 hod. | |||
|
ráda bych ještě hlas přidala, ale jde to asi jenom jednou | ||||
| holubova | KRÁSNOU SOBOTU | Datum vložení: 10.03.2012 07:05 hod. | |||
|
holky kdo máte chvilku můžete mě dát hlas děkuji všem http://apps.facebook.com/castingcremegloss/detail?item_id=3793 potřebuji ještě tak 15 hlasů |
||||
| ňamka | tvackova | Datum vložení: 10.03.2012 00:16 hod. | |||
|
prosila bych trochu přeložit, nějak jsem to už zapomněla .... k MDŽ - co to je nosit galstiky, a jestli se vdáme za následníka ...muže milovat krásné a nedostupné ..první slovo dítěte je máma ..atd... |
||||
| saruz | tvackova1 | Datum vložení: 10.03.2012 00:14 hod. | |||
|
Na tohle už má znalost ruštiny nestačí a takhle mi to přeložil google: Prednastroy 8.března .. Pamatuj si: My jsou "spravedlivé sex." Nemusíme mít vazby. Chceme-li poznat člověka profesi nazýváme průkopníky, a pokud se chcete naučit povolání pro ženy, které mají být tzv. gay. Musíme dávat pozor na několik věcí. Vždycky jsme věděli, kde naše ponožky. Pokud bychom si vzít dědice trůnu královny bude, pokud člověk vezme dědice trůnu, bude jen manžel královny. Pokud změníme - my jsme oběti. Pokud změníme jejich cuckolds. Jsme přesvědčeni, že dítě pohybuje v bříšku.První slovo, které říkají, že je "mami." Byli jsme pustit na mateřské dovolené. Vždy jsme byli u zrodu našich dětí. Krmíme prsu. Žijeme déle. Jsme se potí méně. Máme mezinárodní den věnovaný k nám a my opravdu jen super.Otprav to všem svým přátelům, ať vím, že my - to nejlepší! Muži rádi krásné a nepřístupné, a jít a skrýt barvené ![]() |
||||
| tvackova1 | *něco na zasmani | Datum vložení: 09.03.2012 23:29 hod. | |||
|
Преднастрой к 8 марта.. ПОМНИ: мы являемся" прекрасным полом".Нам необязательно носить галстуки. Если мы захотим освоить мужские профессии нас назовут первопроходцами, а если они захотят освоить женские профессии их назовут геями. Мы должны обращать внимание сразу на несколько вещей. Мы всегда знаем где наши носки. Если мы выйдем замуж за наследника престола мы будем королевами, если мужчина женится на наследнице престола он будет просто мужем королевы. Если нам изменяют - мы жертвы. Если мы изменяем они рогоносцы. Мы чувствуем как ребенок шевелится в животике. Первое слово которое они говорят это"мама".Нас отпускают в декретный отпуск. Мы всегда присутствуем при рождении наших детей. Мы кормим грудью. Мы живем дольше .Мы меньше потеем. У нас есть международный день, посвященный нам и на самом деле мы просто супер.Отправь это всем своим подругам, пусть знают, что мы - самые лучшие!!!!!!! Мужчины любят красивых и недоступных, пойду накрашусь и спрячусь в сейф | ||||
| yutinkaca | salatovani | Datum vložení: 09.03.2012 22:11 hod. | |||
|
tak uz jsem se taky dovedela, co a jak uz se moc tesim, snad to dobre dopadne![]() |
||||
| jess | Tak jsem koukla | Datum vložení: 09.03.2012 21:48 hod. | |||
|
na emailík i na ceny Zkusím zase hráti o bodíky, ale nevím, nevím. |
||||
| ABIGEL2222 | ahojky | Datum vložení: 09.03.2012 20:42 hod. | |||
|
krásný večer mohu ještě poprosit o hlásek pro adrianku???stačí kliknout na fotografii číslo 42-končí za 2dny-děkuji vám..... http://www.second-hand-online.cz/news/treti-soutez-vyhrajte-5kg-pytel-detskych-pyzam/ |
||||