Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
Multíkovo dobrodružstvíZaložila: admin
V této soutěži může vyhrát opravdu každá z vás!! Soutěž potrvá od 28.2. do 13.3. 2011.
|
| ABIGEL2222 | ahojky všem..... | Datum vložení: 10.03.2012 15:27 hod. | |||
|
krásný den ženy .mohla bych poprosit o hlásek pro dcerunku Adrianku?stačí kliknout na číslo 42 nad zelenou čárkou...děkuji mockrát...http://www.second-hand-online.cz/news/treti-soutez-vyhrajte-5kg-pytel-detskych-pyzam/ |
||||
| jkrej | Ahoj všem | Datum vložení: 10.03.2012 14:57 hod. | |||
|
Taky mě pobavil přeložený příspěvek. Asi tak 5 vět jsem až na několik slov přeložila, ale tento překlad je skvělý, taky jsem se tomu od srdce zasmála. Díky. | ||||
| tvackova1 | saruz | Datum vložení: 10.03.2012 12:09 hod. | |||
|
ja vim![]() ![]() jen nešlo mně to okopirovat ![]() a je to super ,taky je to pravda ![]() |
||||
| saruz | tvackova1 | Datum vložení: 10.03.2012 12:02 hod. | |||
|
to je dobré ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
||||
| tvackova1 | kouknit na tohle | Datum vložení: 10.03.2012 11:41 hod. | |||
|
http://pobavilo.eu/obrazky/penisova-zadost/?utm_source=dlvr.it&utm_medium=facebook přečtit tohle,nejde okopirovat ,ale pobavilo |
||||
| tvackova1 | saruz | Datum vložení: 10.03.2012 11:41 hod. | |||
|
ja vim,ja jak to četla od střyčka googla tak my asi minut 30 smali ,takže musela vam přeložit | ||||
| saruz | tvackova1 | Datum vložení: 10.03.2012 11:37 hod. | |||
|
tak teď to teprve dává smysl ![]() a je to pravdivé ![]() |
||||
| tvackova1 | tak ono zni v v češtině | Datum vložení: 10.03.2012 11:19 hod. | |||
|
PAMATUJ: my se považujeme za "překrásný pol". My nepotřebujeme nosit kravaty. Jestli budeme chtít se naučit mužská povolání, tak nás označí za průkopníky, ale jestli oni si budou chtít osvojit ženská povolání, tak je označí za gaye. My musíme vnímat hned několik věcí. My vždycky víme, kde jsou naše ponožky. Jestli se provdáme za následníka trůnu, tak budeme královny, ale jestli muž se ožení s následníkem trůnu, tak to bude jenom manžel královny. Jestli nás podvádí - my jsme oběti. A jestli my podvádíme, tak oni jsou paroháči. My cítíme, jak miminko se pohybuje v bříšku. První slovo, které dítě říká, tak je to "máma". My chodíme na mateřskou dovolenou. Vždy rodime naše dětí. My kojíme. My žijeme déle. My se méně potíme. My máme mezinárodní den, který je věnovaný jenom nám. Prostě jsme super. Pošli toto všem svých kamarádkám, ať vědí, že jsme ty nejlepší!!!! Muži milují krásné a nedostupné ženy, tak se jdu namalovat a zamknu se do trezoru.. | ||||
| saruz | tvackova1 | Datum vložení: 10.03.2012 11:18 hod. | |||
|
Táňo,tys mi dala,tolik let ze školy si z ruštiny moc nepamatuji,tak jsem poprosila strýčka googla a ten je na tom ještě hůř než já,tak jsem to sem musela dát pro pobavení všech ![]() ![]() ![]() |
||||
| jess | Hezký den všem přeji | Datum vložení: 10.03.2012 11:13 hod. | |||
|
teda děvčata dočítám a teda docela ruký článeček mně daL ZABRAT A saruz ten překlad to je dobrýý![]() |
||||