Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
Multíkovo dobrodružstvíZaložila: admin
V této soutěži může vyhrát opravdu každá z vás!! Soutěž potrvá od 28.2. do 13.3. 2011.
|
| mta178 | Hezkou popůlnoc, | Datum vložení: 20.03.2012 00:45 hod. | |||
|
od sobotního odpoledne klikání dost odbývám, měl jsem o víkendu nabitý program a v pondělí nad hlavu práce.![]() Teď večer jsem si přečetl diskuzi a když jsem viděl, jaké pochmurné téma jste nasadily, ani se mi nechtělo cokoliv napsat. Mám od rána poněkud zničené tělo a úvahy o sebevraždách mi ještě navíc pokazily náladu. ![]() Snad bude ráno lepší mentální klima... ![]() Dobrou noc. ![]() ![]() |
||||
| alis1 | * | Datum vložení: 20.03.2012 00:44 hod. | |||
|
![]() ![]() dobrý |
||||
| opickajura | alis | Datum vložení: 20.03.2012 00:43 hod. | |||
|
Víš proč jsou blondýny před obchoďákem pokaděný? protože na dveřích čtou Tlačit ![]() |
||||
| alis1 | opi | Datum vložení: 20.03.2012 00:39 hod. | |||
|
máš naprostou pravdu,tak šup sem ten vtip ať se nám jde lépe hajat![]() |
||||
| opickajura | holky | Datum vložení: 20.03.2012 00:36 hod. | |||
|
asi je dobrý i o tomhle pokecat,,to si člověk uvědomí na chvíli, jak se má dobře..a šup,,dáme vtip- | ||||
| alis1 | dagica | Datum vložení: 20.03.2012 00:34 hod. | |||
|
to je jasné,když jsi tak dlouho pryč![]() |
||||
| dagica | ALIS1 | Datum vložení: 20.03.2012 00:31 hod. | |||
|
JA TAKE BODIKY A PROTO, ŽE JE TADY S VAMI FAJN SLYŠIM TADY OBČAS TAKOVA ČESKA SLUVKA, KTERA JSEM JIŽ TROŠKU POZAPOMNELA![]() |
||||
| alis1 | dagica | Datum vložení: 20.03.2012 00:30 hod. | |||
|
hlavně,že se držíme v té 100,ráno tu bude zas vnouček koukat na pohádky tak klikačka bude pořádná až večer ![]() |
||||
| dagica | ALIS1 | Datum vložení: 20.03.2012 00:27 hod. | |||
|
I VAM DVEMA GRATULUJI, VY JSTE OBE PREDE MNOU, JA 88![]() |
||||
| alis1 | dagica | Datum vložení: 20.03.2012 00:26 hod. | |||
|
gratuluji, my do rána a přes den vždy spadnem.O půl noci jsme na svém ale na dárečky to není tam je tlačenice budou body![]() |
||||