Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
Multíkovo dobrodružstvíZaložila: admin
V této soutěži může vyhrát opravdu každá z vás!! Soutěž potrvá od 28.2. do 13.3. 2011.
|
| Bobina | - | Datum vložení: 19.03.2012 23:32 hod. | |||
|
Těžko říkat o někom, že je nezodpovědný, když mu vypne mozek.![]() |
||||
| pegynka1 | holky | Datum vložení: 19.03.2012 23:31 hod. | |||
|
máte pravdu,budou to vidět pořád,je to fakt šílený,neumím si to vůbec představit. Tak se tu mějte všichni krásně,půjdu spát,je mi z toho všelijak.Dobrou noc všem |
||||
| Anaa | kluci | Datum vložení: 19.03.2012 23:29 hod. | |||
|
to budou asi vidět do konce života něco takového se nedá vytěsnit![]() |
||||
| pegynka1 | opickajura | Datum vložení: 19.03.2012 23:25 hod. | |||
|
to jsme taky říkali,že kvůli klukům to neměla udělat,mámu jim nikdo nevrátí,proto taky kvůli nim chtěli farmáře vystříhat,ale rodina dala souhlas a odvysílají to i s ní,prý se s ní rozloučí s veselou. Kluci prý říkali,že se maminka oblékla do černého a odešla. šílený,běhá mi mráz po celém těle. |
||||
| marguete | pegynko | Datum vložení: 19.03.2012 23:22 hod. | |||
|
souhlasím s Tebou, že doba je pro slabší a citlivější jedince těžká.... Ale pořád to byla máma dvou dětí. Každý by se měl zastavit a zamyslet co dál, než toto udělá.... Co teď ty děti? Ty za to nemůžou a bez mámy na tom budou ještě hůř.... | ||||
| pegynka1 | opickajura | Datum vložení: 19.03.2012 23:22 hod. | |||
|
je šílená doba a v tom kraji jako je Jiřetín odkud Olina pochází je to fakt napalici,byla jsem tam půl roku a jsem ráda,že jsem odtamtud pryč,na koho se podíváš tak je dlužný,samý půjčky a dneska to je horší než byli lichváři,jen se nestačím divit,to je na sepsání románu.![]() |
||||
| pegynka1 | opickajura | Datum vložení: 19.03.2012 23:19 hod. | |||
|
jasně že by třeba řešení bylo,ale někdy je to vážně šíleně těžký,druhá kamarádka mi před týdnem sama říkala,že se nediví,že když je někdo trochu slabší na nervy,tak dneska jak s tebou zametají,pokud se dostaneš do finančních problémů,že se nediví,že to někdo neunese a sáhne si na život | ||||
| opickajura | pegy | Datum vložení: 19.03.2012 23:16 hod. | |||
|
tahle doba sebou nese jen nerváky,,ale řešení přeci jen nějaký bylo,,tohle ne..... | ||||
| alis1 | pegynka1 | Datum vložení: 19.03.2012 23:16 hod. | |||
|
má dcera měla ten samí problém před 3 r. byla měsíc v jiném stavu a doma 14 dceru když od nich zeťák odešel k jiné.Měla různé myšlenky jestli si dětsko nechat či né a dnes má krásného chlapečka a bez toho blba je jim lépe.Má přece rodiče a sestru určitě by jí pomohli. | ||||
| marguete | Datum vložení: 19.03.2012 23:16 hod. | ||||
|
rozhodně to holka neměla jednoduché. Ale já si myslím, že každá situace se dá nějak řešit... a ne "hned" si sahat na život, navíc pokud tady nechala 2 syny.... | ||||