Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
Multíkovo dobrodružstvíZaložila: admin
V této soutěži může vyhrát opravdu každá z vás!! Soutěž potrvá od 28.2. do 13.3. 2011.
|
| dagica | KDYŽ | Datum vložení: 20.03.2012 00:04 hod. | |||
|
SE NEKDO ROZHODNE PRO SEBEVRAŽDU, TAK TO NIKDO NEPOZNA A NEVI, PROTOŽE KDYŽ TO ROZHODNUTI UDELAJI, TAK TO PRIKRYVAJI, NEJVICE SVYM BLIZKYM. A ABY NEBYL OMYL, MUJ SYN ZEMREL, PROTOŽE PRIŠLO VE SPANKU DO SRDEČNI ARYRMIE A ZASTAVENI SRDCE - DUVOD NEZNAMY |
||||
| opickajura | to né | Datum vložení: 19.03.2012 23:59 hod. | |||
|
okolí ji peníze dávat nebude..každej řekne hm,,je to hrozný,bude hůř,,o takovéhle pomoci člověk začne uvažovat až je pozdě.i kdyby okolí peníze mělo,představu kam je dát mají jinou. | ||||
| marguete | bobina | Datum vložení: 19.03.2012 23:58 hod. | |||
|
nejspíš a vlastně i bohužel. Přeci jen pokud vidím někoho se trápit tak se snažím mu pomoci.. když to nezvládám sama, tak mu sehnat odbornou pomoc. Já bych prostě nedokázala jen tak sedět a koukat.... | ||||
| alis1 | * | Datum vložení: 19.03.2012 23:58 hod. | |||
|
já myslím ,že byl problém v rodině.Kdyby jí podrželi a snažili se jí pomoc v té situaci tak by to nedošlo do takové hrůzy.My také nemůžem dceru finančně podporovat a máme 4 děti a 7 vnoučat dohromady ale aspoň jí pohlídáme malého a ona chodí po brigádách a zvládá to | ||||
| dagica | MARGUETE | Datum vložení: 19.03.2012 23:57 hod. | |||
|
VIŠ, KAŽDY JSME JINY. JA BYLA VŽDY PSYCHICKY VELMI SILNA OSOBNOST, ALE KDYBYCH BYLA SLABŠI, LABILNEJŠI, TAK BYCH TADY MOŽNA TAKE DNES NEBYLA, KDYŽ ZEMREL MUJ MLADŠI SYN, MEL 17. JE TO JIŽ 6-TY ROK, DO DNES SE S TIM PERU KAŽDY DEN A HLAVNE KAŽDOU NOC, PROTO NEODSUZUJI. BYT NERVOVE LABILNEJŠI, TAK ME NEZACHRANIL ANI STARŠI SYN. TO JE MOJE ZKUŠENOST | ||||
| Bobina | - | Datum vložení: 19.03.2012 23:56 hod. | |||
|
Nikdo asi nepředpokládal, že je to už pro ni neřešitelný stav. | ||||
| marguete | Datum vložení: 19.03.2012 23:53 hod. | ||||
|
pak ale může být trošku i chybička v okolí, že si ničeho nevšimli a nebo nezasáhli... | ||||
| opickajura | souhlasím | Datum vložení: 19.03.2012 23:51 hod. | |||
|
že viděla jen černou jámu,,žádná vize.deprese člověka dovedou kam ani nechce.na život si sáhli i ti, kdo měli relativní pohodu.to neumíme pochopit,protože jsme v poho a vidíme jen ty děti | ||||
| alis1 | dagica | Datum vložení: 19.03.2012 23:50 hod. | |||
|
já taky vím o čem mluvím 2x v životě jsem si tím prošla nejdřív já a potom dcera ale vždy se rosvítilo kvůli dětem oběma, na ty se díváš a to ti to nedovolí pokud tě opravdu nepřeskočí. | ||||
| dagica | A TEN | Datum vložení: 19.03.2012 23:47 hod. | |||
|
PRENOS V TELEVIZI. KTERE DITE MUŽE JEŠTE VIDET MAMU, KDYŽ TA UMRE, MAJI MOŽNOST SE S NI NA NEJAKY ZPUSOB ROZLOUČIT A NEST DALE ŽIVOTEM JEJI VESELY OBRAZEK, PROTOŽE V TOBE VŽDY ZUSTANE TO, CO VIDIŠ NAPOSLED | ||||