Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
Multíkovo dobrodružstvíZaložila: admin
V této soutěži může vyhrát opravdu každá z vás!! Soutěž potrvá od 28.2. do 13.3. 2011.
|
| Bobina | dagica | Datum vložení: 19.03.2012 23:46 hod. | |||
|
Vystihla jsi to naprosto přesně.Jsem o tom taky přesvědčená. | ||||
| Anaa | no | Datum vložení: 19.03.2012 23:45 hod. | |||
|
záleží jak jsou citliví, ale já bych to nedovolila s mou povahou né na to bych neměla. Budou to dva roky co mě umřela kamarádka utopila se a taky po ní zůstali 2 kluci sice starší, měli jsme je zároveň s mými dětmi a pořád je mě z toho na nic pořád je vidím jako malý co si děcka hráli a jak jsme na ně koukaly a pokecaly je to pořád živé ![]() |
||||
| dagica | ALIS1,MARGUETE | Datum vložení: 19.03.2012 23:42 hod. | |||
|
DEVĆATA, NEZLOBTE SE NA ME, ALE KDYŽ SE NEKDO ROZHODNE SKONČIT SE ŽIVOTEM, TAK TO NENI NEZODPOVEDNOST A KDYŽ JSI TROCHU LABILNEJŠI A VIDIŠ PRED SEBOU JEN ČERNOU JAMU A ANI JISKRIČKU NADEJE NA POKRAČOVANI NEBO ZACHRANU, TAK TO ROZHODNUTI MUSI BYT HRUZA A NEZACHRANI TE ANI MYSEL NA DETI NEBO BLIZKE, TI LIDE PROŽIVAJI VE SVYCH HLAVACH PEKLO, PROTO SI NEZASLOUŽI, ABY JE NEKDO ODSUZOVAL. VIM O ČEM MLUVIM | ||||
| alis1 | Děvčata | Datum vložení: 19.03.2012 23:42 hod. | |||
|
prostě mi to přijde ujetý všechno ,možná se chtí zviditelnit a čekají pomoc od diváků,jinak by to stopli.Jiní jsou těžce nemocný též mají problémy a neudělají to | ||||
| marguete | pokud | Datum vložení: 19.03.2012 23:41 hod. | |||
|
v té době byla ještě veselá a měla chuť do života... jako že vypadá, že to tak bylo... tak na ni alespon kluci budou mít lepší vzpomínky, než ty z poslední doby... | ||||
| opickajura | anna | Datum vložení: 19.03.2012 23:39 hod. | |||
|
to nejde stopnout,je to to poslední co uvidí,zvědavost jak se tam chovala,památka to pro ně bude.pobrečí si strašně,ale vzít jim to asi ne. | ||||
| Anaa | taky | Datum vložení: 19.03.2012 23:37 hod. | |||
|
si myslím já bych to stopla být rodinou bude to pro ně ještě těžší a jsou přece ještě dost malý na takovou jobovku je to od těch dospělých nerozum | ||||
| opickajura | pegynka | Datum vložení: 19.03.2012 23:35 hod. | |||
|
ona neviděla lepší budoucnost,myslím,že to není nezodpovědnost,ale jak uklízet,mít na děti náladu v každé situaci,pokud je člověku špatně psychicky,je to bolest.muselo jí být hrozně,když zvolila pro sebe klid.konec, | ||||
| marguete | alis | Datum vložení: 19.03.2012 23:35 hod. | |||
|
mám stejný názor! Ani mě to nikdo nevymluví... kdyby děti neměla, tak ještě budiž. Ale proč trestat je? Odnáší to nejvíce a myslím, že v tom jsou nevinně. Co ted s nima bude :( | ||||
| alis1 | Děvčata | Datum vložení: 19.03.2012 23:33 hod. | |||
|
ta už to prostě věděla,že to udělá,mám jí to za zlé ať si říká kdo chce co chce.Kluci budou mít trauma celý život a ted na ní budou koukat v telce | ||||