Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
Multíkovo dobrodružstvíZaložila: admin
V této soutěži může vyhrát opravdu každá z vás!! Soutěž potrvá od 28.2. do 13.3. 2011.
|
| tatrman | Emanunel | Datum vložení: 20.03.2012 07:53 hod. | |||
|
tak ať dobře dopadnete na kontrole ![]() |
||||
| Evis | tatrman, | Datum vložení: 20.03.2012 07:53 hod. | |||
|
tak jsme na tom celkem stejně , mě to taky nebaví![]() ![]() |
||||
| Emanunel | dobré ráno ve spolek | Datum vložení: 20.03.2012 07:51 hod. | |||
|
dneska jedu s malým k dr na kontrolu, a pak tady budu až do pěti, než budu mít nehty. | ||||
| tatrman | Evis | Datum vložení: 20.03.2012 07:51 hod. | |||
|
já ti ani nevím jak jsem na tom , momentálně tak na blázinec . Byt už je připravený k nastěhování, veškeré úpravy hotové, naštěstí.Ted o víkendu budem mít velký auto a začne přesun z bodu A do bodu B . A mmt jsem ve fázi bednování, vyhazování, třídění atd ... a to mě fakt hodně nebaví... |
||||
| tatrman | mta178 | Datum vložení: 20.03.2012 07:48 hod. | |||
|
já neklikám o víkendech, proto jsem na tom tak "bídně" . Ale neva, příště si to vynahradím a zase budem hrát spolu, bereš brašule ![]() |
||||
| Evis | tatrman, | Datum vložení: 20.03.2012 07:44 hod. | |||
|
jak jsi na tom? Balíš nebo už máš hotovo? Já s tím nějak nemůžu pohnout, v bytě je také ještě pořád plno práce, přes víkend mi budou obkládat koupelnu a kuchyň a pokládat lino. A teď jsem si právě udělala radost a objednala jsem si koberec do obýváku . Ten co mám je jenom rok starý, ale rozměrově mi do nového bytu vůbec nejde![]() |
||||
| mta178 | vojtěšinka | Datum vložení: 20.03.2012 07:43 hod. | |||
|
K obědu bude chleba se sádlem, přesně to, co jsem měl mít k snídani.![]() ![]() ![]() |
||||
| mta178 | tatrman | Datum vložení: 20.03.2012 07:37 hod. | |||
|
Zdravím sestřičku. ![]() Taky tomu moc nedávám, momentálně se motám kolem stovky, teď zrovna 105. Dneska mám na půl dne nachystaný v kanclu papírování, tak u toho občas kliknu, aspoň to nebude běžná nuda a otrava. Třeba se posunu vejš. |
||||
| Evis | také | Datum vložení: 20.03.2012 07:30 hod. | |||
|
si jdu něco najít ke snídani. Mám tu štrúdl, ale po ráno sladké tedy nemusím . To kuře by Milane bodlo![]() |
||||
| vojtěšinka | - | Datum vložení: 20.03.2012 07:29 hod. | |||
|
no teda-Milane-ty se pěkně láduješ-takhle po ránu kuře-a co budeš mít k obědu-druhou půlku kuřete-žee![]() ![]() ![]() |
||||