Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
Multíkovo dobrodružstvíZaložila: admin
V této soutěži může vyhrát opravdu každá z vás!! Soutěž potrvá od 28.2. do 13.3. 2011.
|
| Evis | ahoj, | Datum vložení: 20.03.2012 07:28 hod. | |||
|
zdravím všechny ve spolek a přeji krásný a úspěšný den![]() |
||||
| mta178 | Fujjj !!! | Datum vložení: 20.03.2012 07:26 hod. | |||
|
Nechtělo se mi mazat chleba, tak jsem si ulomil z pekáče čtvrtku kuřete, obírám kostičky, upatlaný mám i brejle, občas si umývám prsty v misce s vodou, utírám je do utěrky a mezitím vším odklikávám puclíky.![]() Normální chlap, tak trochu prase... ![]() ![]() ![]() |
||||
| tatrman | mta178 | Datum vložení: 20.03.2012 07:22 hod. | |||
|
ahoj příbuznej ,jak si stojíš v klikačce. Já se motám cca 250. místo , nějak není čas. Ale o tom jsem se tady už zmiňovala |
||||
| Bobina | - | Datum vložení: 20.03.2012 07:07 hod. | |||
|
Dobré ráno. Mrazík, ale sluníčko se snaží. Když nebude foukat bude hezký den. | ||||
| saruz | Ahojky všem,příjemné ráno, | Datum vložení: 20.03.2012 07:04 hod. | |||
|
u nás krásně svítí sluníčko a je na nule. ![]() |
||||
| vojtěšinka | - | Datum vložení: 20.03.2012 07:00 hod. | |||
|
hlásím-Šumava-ziiima -5stupnů | ||||
| vojtěšinka | - | Datum vložení: 20.03.2012 06:50 hod. | |||
|
minulý týden byla na recitaci a v pátek bude mít ta prostřední pro změnu-zpěv-solasido-soutěž-tak že pořád něco-alespon se trošku otrkají | ||||
| mta178 | Přeji hezký den, | Datum vložení: 20.03.2012 06:50 hod. | |||
|
za hodinu jdu pracovat a venku je -1, žádná sláva. Sluníčko ale svítí, až popoleze nad obzor, bude líp. Asi...![]() Vyspaný jsem do spokojena, tuším, že budu mít příjemný den. ![]() |
||||
| brontik | dobrý | Datum vložení: 20.03.2012 06:49 hod. | |||
|
ráno všem přeji![]() ![]() |
||||
| opickajura | dobré ráno | Datum vložení: 20.03.2012 06:47 hod. | |||
|
všechny zdravím | ||||