Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
Multíkovo dobrodružstvíZaložila: admin
V této soutěži může vyhrát opravdu každá z vás!! Soutěž potrvá od 28.2. do 13.3. 2011.
|
| opickajura | bobi | Datum vložení: 29.04.2012 09:14 hod. | |||
|
kdepak..kámoše chytly záda,pak manžel měl hraní,pak chřipku,pak aby kámoš našel další volnej termín.u minulé klikačky jsme měli začít a šup je tu květen,,mě šlo hlavně o to, aby to nebylo v létě. | ||||
| Bobina | opi | Datum vložení: 29.04.2012 09:13 hod. | |||
|
To máte fajn. K tomu pěkné počasí.![]() |
||||
| opickajura | manon | Datum vložení: 29.04.2012 09:12 hod. | |||
|
my máme velkou akci za barákem v parku,,Zeť to organizuje jako úřad,manžel tam hraje,budou tu stánky,kolotoče,trhy.rozhlas..bývá to tu pěkný.dcera s malým taky bydlí v parku, tak to máme u domu | ||||
| Bobina | opi | Datum vložení: 29.04.2012 09:09 hod. | |||
|
Podle toho co tu píšeš už - (2) tak máš už nejměně 14 dní vymalováno i s úklidem. 8.4. |
||||
| opickajura | bobina | Datum vložení: 29.04.2012 09:08 hod. | |||
|
mě to syslení nejde,,bez odpalů není jasný kolikátá jsem | ||||
| manon1957 | . | Datum vložení: 29.04.2012 09:08 hod. | |||
|
na čarodějky nejdeme,manžel dělá. A půjdu si uklidit těch 18 pater a mám pak klid do konce týdne | ||||
| Bobina | opi | Datum vložení: 29.04.2012 09:06 hod. | |||
|
Tak to dělám přesně tak. Říkám si co, když sem některý den vůbec nepůjdu. Taky jsem se už syslit naučila. Myslím, že je nás už víc. Proto odpaluji denně 2 špízy. | ||||
| opickajura | bobina | Datum vložení: 29.04.2012 09:06 hod. | |||
|
proto u toho lítám,zítra čarodějnice a jdu do práce asi na 4h,,tak zase padnu, pak malování 8.4 |
||||
| manon1957 | . | Datum vložení: 29.04.2012 09:05 hod. | |||
|
já také ne.Mám na špiz a už ho odpálim | ||||
| opickajura | bobi | Datum vložení: 29.04.2012 09:03 hod. | |||
|
já měla nasysleno,,pokoušim se syslit,,to mi nikdy nešlo,,já když tu vidím, kolik dokážou nasbírat bez odpalu..vždy si řeknu,,začnu,,a nikdy nevydržim,, | ||||