Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
Multíkovo dobrodružstvíZaložila: admin
V této soutěži může vyhrát opravdu každá z vás!! Soutěž potrvá od 28.2. do 13.3. 2011.
|
| manon1957 | opi | Datum vložení: 29.04.2012 12:50 hod. | |||
|
a já taky spadnu-za chvíli mi donesou vnoučka,tak jdu na pisek![]() |
||||
| opickajura | tak | Datum vložení: 29.04.2012 12:48 hod. | |||
|
od rána ze 30...měla jsem nasysleno a padalo mi to,,už jsem holásek![]() |
||||
| manon1957 | opi | Datum vložení: 29.04.2012 12:47 hod. | |||
|
je 24 | ||||
| tatrman | opi | Datum vložení: 29.04.2012 12:44 hod. | |||
|
já 124.![]() a jdu ven, zatím papa večer |
||||
| brontik | opi | Datum vložení: 29.04.2012 12:43 hod. | |||
|
ty jedeš![]() ![]() ![]() |
||||
| opickajura | tak | Datum vložení: 29.04.2012 12:40 hod. | |||
|
jak jste kdo na tom?já 16 ![]() ![]() |
||||
| opickajura | alis | Datum vložení: 29.04.2012 12:03 hod. | |||
|
ty bláho,tak se taky nenudíš,,já si blbec na zítra dala lidi a čarodějnice tu začínají už v poledne,beru si malýho,tak snad kolem 2 budem v parku,je to do 10h, | ||||
| alis1 | opi | Datum vložení: 29.04.2012 11:41 hod. | |||
|
tak mi už z manža obědváme jede do Plzně do nemocnice jeho mamka měla ve čtvrtek mozkovou příhodu.Za chvíli přijde vnučka na oběd a ve dvě dcera až přijde z práce, u nás je to pořád na etapy![]() |
||||
| opickajura | tak šup | Datum vložení: 29.04.2012 11:14 hod. | |||
|
guláš se dusí,,knedl koupenej a bude vařeno.![]() |
||||
| opickajura | Lupa | Datum vložení: 29.04.2012 11:09 hod. | |||
|
to máš v kořence ve špajzu,kdybys neměla doma bordel,tak to najdeš hned![]() ![]() ![]() |
||||