Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
Multíkovo dobrodružstvíZaložila: admin
V této soutěži může vyhrát opravdu každá z vás!! Soutěž potrvá od 28.2. do 13.3. 2011.
|
| manon1957 | , | Datum vložení: 29.04.2012 07:54 hod. | |||
|
já naštěstí jsem pořad na 27,ale to tady byl mladej asi do 2-3.Jo a to kafičko jsem si radějí udělala sama | ||||
| saruz | manon1957 | Datum vložení: 29.04.2012 07:51 hod. | |||
|
kefe není,kdo by mi ho udělal,když manžel ještě spí a to je u nás jeho práce ![]() |
||||
| opickajura | manon | Datum vložení: 29.04.2012 07:49 hod. | |||
|
kafčo mám na stole.právě jsem zjistila, že jsem zase 30.včera 23.teď lítám 28 až 30..odpálim a budou padat hlavy![]() |
||||
| manon1957 | . | Datum vložení: 29.04.2012 07:45 hod. | |||
|
tak kde je to kafčo?? Krásné ráno holky moje | ||||
| opickajura | no hurá | Datum vložení: 29.04.2012 07:40 hod. | |||
|
už se tady vstává stavte na kafe a jedeeem![]() |
||||
| Emanunel | .. | Datum vložení: 29.04.2012 07:39 hod. | |||
|
Dobré ráno dneska tu moc nebudu. Dopoledne odjíždíme na oslavu synovcocvých nrozenin. 'Tak musím teď něco nasbírat, aby bylo aspoň na jeden špíz |
||||
| opickajura | saruz | Datum vložení: 29.04.2012 07:24 hod. | |||
|
mě je celkem jedno co vyhraju | ||||
| saruz | opi | Datum vložení: 29.04.2012 07:19 hod. | |||
|
to máš dobré,jsi na dece,já na ni musím ještě spadnout ![]() |
||||
| opickajura | saruz | Datum vložení: 29.04.2012 07:14 hod. | |||
|
šplhám zpátky pomalu ale jistě..zatím 28![]() |
||||
| saruz | opi | Datum vložení: 29.04.2012 07:11 hod. | |||
|
kdepak naplno,v noci normálně spíme a odpoledne na zahradě, včera jsme tam byli až do tmy |
||||