Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
Multíkovo dobrodružstvíZaložila: admin
V této soutěži může vyhrát opravdu každá z vás!! Soutěž potrvá od 28.2. do 13.3. 2011.
|
| opickajura | manon | Datum vložení: 29.04.2012 09:32 hod. | |||
|
tam zrovna je to pěkný..město nic moc.já jsem na Severní terasy.tady je nádherně.jak jinej svět,budem fotit,tak dám do profilu fotky. | ||||
| manon1957 | opi | Datum vložení: 29.04.2012 09:26 hod. | |||
|
je tam krásně,minulé jsme jeli do děčína a ta cesta kolem labe je úžasna | ||||
| opickajura | manon | Datum vložení: 29.04.2012 09:21 hod. | |||
|
já z ˇustí nad Labem | ||||
| Bobina | - | Datum vložení: 29.04.2012 09:20 hod. | |||
|
Padají mi samé mrcky jdu o patro níž - vařit. kořeníčko a rajčata mně tu nechávejte. Já si to pak posbírám. To mi bude stačit. Může zůstat i nějaká paprika.![]() |
||||
| opickajura | bobi | Datum vložení: 29.04.2012 09:20 hod. | |||
|
8.154 bodů a 26 špízů | ||||
| opickajura | bobi | Datum vložení: 29.04.2012 09:19 hod. | |||
|
já jsem blbá,,,8.5...ale byla to doba, než mi to docvaklo | ||||
| Bobina | opi | Datum vložení: 29.04.2012 09:17 hod. | |||
|
Před chvílí jsi napsala, že budete malovat 8.4. Jinak vím, že jste měli malovat už v minulé klikačce. Zaplať pánbů ještě sklerozu nemám.![]() |
||||
| manon1957 | opi | Datum vložení: 29.04.2012 09:15 hod. | |||
|
odkud jsi? Tady v Praze má být hezký | ||||
| manon1957 | opi | Datum vložení: 29.04.2012 09:15 hod. | |||
|
tak to máte super! Počasí také bude,takže není co dodat | ||||
| opickajura | bobi | Datum vložení: 29.04.2012 09:14 hod. | |||
|
to nevíme,pondělí má pršet | ||||