Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
Multíkovo dobrodružstvíZaložila: admin
V této soutěži může vyhrát opravdu každá z vás!! Soutěž potrvá od 28.2. do 13.3. 2011.
|
| manon1957 | . | Datum vložení: 29.04.2012 08:50 hod. | |||
|
dobrý![]() |
||||
| manon1957 | . | Datum vložení: 29.04.2012 08:50 hod. | |||
|
a já tady v Perlovce![]() ![]() |
||||
| opickajura | manon | Datum vložení: 29.04.2012 08:50 hod. | |||
|
super,,tak jsem se trefila do času ..jsem 20 | ||||
| opickajura | bobina | Datum vložení: 29.04.2012 08:49 hod. | |||
|
nééé,,veselý..zvažujem,že skončíme na E 55...po půlnoci![]() ![]() |
||||
| opickajura | manon | Datum vložení: 29.04.2012 08:48 hod. | |||
|
právě teď..zatím jsem 29 | ||||
| Bobina | ahoj holky | Datum vložení: 29.04.2012 08:48 hod. | |||
|
Vidím, že tu máte dost chmurný téma.![]() |
||||
| manon1957 | . | Datum vložení: 29.04.2012 08:43 hod. | |||
|
to bude,to si piš.Je třeba žit ze dne na den a nepřípouštět si starosti.Nějak to dopadne.Už jsi to odpálila? | ||||
| opickajura | manon | Datum vložení: 29.04.2012 08:39 hod. | |||
|
a bude hůř.Než půjdem do důchodu,bude všechno tak drahý,že stejně budem hledat práci.za důchod budeme jen bydlet a něco zbyde na mobil,lékárnu,internet. A jídlo??tak šup zase do práce![]() ![]() |
||||
| manon1957 | . | Datum vložení: 29.04.2012 08:35 hod. | |||
|
to teda jo.A tak jsem od svých 15 let na podpoře a na mladýho dělám uklid baráku.Musím to rok nějak vydržet a pak do předčasného | ||||
| opickajura | manon | Datum vložení: 29.04.2012 08:29 hod. | |||
|
si děláš srandu...vždyť jsme mladý holky..ale je fakt, že v našem věku je už důležitý i jak vypadáme.postava,mít šmrnc.atraktivita.Tam je šance, že 60 letej šéf to s námi zkusí![]() ![]() |
||||