Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
Multíkovo dobrodružstvíZaložila: admin
V této soutěži může vyhrát opravdu každá z vás!! Soutěž potrvá od 28.2. do 13.3. 2011.
|
| manon1957 | . | Datum vložení: 29.04.2012 08:11 hod. | |||
|
a šance?? nulová! Všude mi dávají najevo,že jsem stará/chtějí mladej kolektiv | ||||
| manon1957 | . | Datum vložení: 29.04.2012 08:10 hod. | |||
|
dělala jsem v řeznictví a náš starý majitel dal krám kámošovi do pronájmu.A ten nás po 7 měs.vyházel všechny a dal si tam rodinu | ||||
| opickajura | Emanunel | Datum vložení: 29.04.2012 08:09 hod. | |||
|
ty seš akční poránu..je makačka kávičku pít a nevylít poránu![]() ![]() |
||||
| opickajura | manon | Datum vložení: 29.04.2012 08:08 hod. | |||
|
ty bláho..co si dělala??je jiná šance? | ||||
| Emanunel | opi | Datum vložení: 29.04.2012 08:08 hod. | |||
|
já už mám kafíčko vypité a už šůruji | ||||
| opickajura | děvčata | Datum vložení: 29.04.2012 08:07 hod. | |||
|
sháním něco a nevím co..páseček,který má 2 skřipce.dává se to natáda do pasu zůžit košili.jako dragoun..vyrábí se to ještě?,jak se to jmenuje: | ||||
| manon1957 | . | Datum vložení: 29.04.2012 08:06 hod. | |||
|
to je právě o ničem,když celý den chodí maso za 2 body.Kam se máš pak dostat?A tu sedím jak blb skoro celý den.Přišla jsem o práci ve svých 55,tak užívám ![]() |
||||
| opickajura | manon | Datum vložení: 29.04.2012 08:01 hod. | |||
|
jsme o pár bodíků rozestupy,bez odpalu 28 | ||||
| manon1957 | . | Datum vložení: 29.04.2012 07:57 hod. | |||
|
no teda,tak to já zas budu někde .... |
||||
| opickajura | manon | Datum vložení: 29.04.2012 07:56 hod. | |||
|
nemám ještě odpáleno..počítám,že vylítnu.včera jsem šla spát před půlnocí![]() |
||||