Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
Multíkovo dobrodružstvíZaložila: admin
V této soutěži může vyhrát opravdu každá z vás!! Soutěž potrvá od 28.2. do 13.3. 2011.
|
| opickajura | emanunel | Datum vložení: 06.05.2012 18:06 hod. | |||
|
já právě jo,,jak vstanu,.něco vemu,jdu čůrat,záchod vemu šmahem,meju ruce u toho umyvadlo,tim že všechno dělám furt, nevim o tom.vše hrozně rychle až funim | ||||
| Emanunel | manon1957 | Datum vložení: 06.05.2012 18:05 hod. | |||
|
také bych vás ráda viděla. Já mám to štěstí, že tu mám 10 minut od baráku Tatrmánka, ale také jsme se ještě neviděla. Nedávno se přistěhovala, tak až bude mít vše hotovo, tak máme domluvenou skleničku - lahvinku vínečka. ![]() |
||||
| Emanunel | opi | Datum vložení: 06.05.2012 18:04 hod. | |||
|
také jsem taková byla, ale od té doby co jsou kluci, tak jsem to jiné. Sice uklízeno mám, ale už neuklízím hned každou věc na své místo, ale dělám to tak asi 2x denně. Jinak to nebylo možné. | ||||
| manon1957 | opi | Datum vložení: 06.05.2012 18:04 hod. | |||
|
nab eru emanunel v Milovicích a ostatní v blízkosti a jedem |
||||
| Emanunel | .. | Datum vložení: 06.05.2012 18:03 hod. | |||
|
vypadá to, že Bohoušek přišel na návštěvu![]() 06. 05. 2012 18:01 Sebrán "Houby" za 10 bodů 06. 05. 2012 17:56 Sebrán "Houby" za 10 bodů 06. 05. 2012 17:49 Sebrán "Paprika" za 20 bodů 06. 05. 2012 17:16 Sebrán "Rajče" za 25 bodů 06. 05. 2012 17:10 Sebrán "Houby" za 10 bodů 06. 05. 2012 17:04 Sebrán "Houby" za 10 bodů 06. 05. 2012 17:00 Sebrán "Cibule" za 15 bodů 06. 05. 2012 16:54 Sebrán "Maso" za 2 bodů 06. 05. 2012 16:44 Sebrán "Cibule" za 15 bodů |
||||
| opickajura | margu | Datum vložení: 06.05.2012 18:01 hod. | |||
|
já jsem nervák,,asi labilní u bince..nejsem puntíčkář,skříně žádná sláva,to než se odhodlám,trvá a šupliky,ale na co čumim musí být v řadě,že mám topení jak dobytek, mi žíly netrhá,ale nikde nic nesmí ležet | ||||
| Emanunel | marquete | Datum vložení: 06.05.2012 18:01 hod. | |||
|
ne ne, byla to hotelová škola. Já teď bydlím v Milovicích, středočeský kraj |
||||
| marguete | Emanunel | Datum vložení: 06.05.2012 17:59 hod. | |||
|
tipuju to na zdrávku? tam od nás hodně jezdí do školy... A ty teď bydlíš kde? | ||||
| opickajura | manon | Datum vložení: 06.05.2012 17:59 hod. | |||
|
tak to je můj sen,,potkat se s vámi..co tu jsme pravidelně![]() |
||||
| marguete | opi | Datum vložení: 06.05.2012 17:59 hod. | |||
|
tak to mě právě nebaví, uklizeno ano, ale že bych kvůli tomu lítala jak fretka to nee... a tu rychlou ti klidně zavolám. Jezdí s ní soused, tak můžu volat i z okna ![]() |
||||