Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
Multíkovo dobrodružstvíZaložila: admin
V této soutěži může vyhrát opravdu každá z vás!! Soutěž potrvá od 28.2. do 13.3. 2011.
|
| opickajura | Evis | Datum vložení: 06.05.2012 18:52 hod. | |||
|
no to budeš mít pěknýýý,,fandim...nikdy nezapomenu, jak jsme obkládali ten obývák zdi..jak mi srovnávali zeď do roviny,,hotová stavba![]() ![]() |
||||
| Evis | opi | Datum vložení: 06.05.2012 18:50 hod. | |||
|
z Mostecka jsem já, máš pravdu, jsem z Litvínova![]() |
||||
| tatrman | Evis | Datum vložení: 06.05.2012 18:50 hod. | |||
|
zdravím ![]() úplně mi mluvíš z duše. Ty největší věci už máme hotový, copak o to, ale ty "docmrdávky" ... to je něco ... poličky, blbinky, to je prostě na šišku |
||||
| Evis | * | Datum vložení: 06.05.2012 18:49 hod. | |||
|
zpětně jsem si kus přečetla abych byla trochu v obraze. Motám se kolem stého místa, klikám jenom tak aby se neřeklo . Spíš abych měla účast v každé klikačce. Stejně jsem chtěla jenom body, gril nemám kam dát a dek mám plno. Teď jsem jimi při stěhování podarovala celou rodinu![]() |
||||
| Evis | ahojky, | Datum vložení: 06.05.2012 18:46 hod. | |||
|
konečně jsem se sem dostala . Obkládáme strop v obýváku, jestli já ten byt budu mít někdy hotový, tak vyvěsím nějakou fangli . |
||||
| alis1 | Děvčata | Datum vložení: 06.05.2012 18:41 hod. | |||
|
tak už odešla vnučka.Dostala jsem hlídací rozvrh do konce měsíce včetně víkendů 1x za 14 dní.Jestli nevyjde ta školka tak se picnu.![]() |
||||
| Emanunel | tatrman | Datum vložení: 06.05.2012 18:27 hod. | |||
|
Markét, vůbec se nezlobím, já jsem také pořád v jednom kole, také poořád něco nestíhám. | ||||
| tatrman | Emanunel | Datum vložení: 06.05.2012 18:26 hod. | |||
|
koukám, že se tady o mě mluvilo a hezky k tomu , díky Janipokud bude slet, ráda se přidám ![]() Jani, já se určitě ozvu, neboj, doufám že se nezlobíš že to tak trvá |
||||
| manon1957 | . | Datum vložení: 06.05.2012 18:24 hod. | |||
|
domluvte to nekdy v sobotu třeba,táta nastartuje auto-do zadu vlezou 3,tak není problém | ||||
| marguete | holky | Datum vložení: 06.05.2012 18:21 hod. | |||
|
tak to se k vám přidám, když mě vezmete s sebou. Já jsem totiž přes týden v Praze kvůli škole. ![]() |
||||