Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
Multíkovo dobrodružstvíZaložila: admin
V této soutěži může vyhrát opravdu každá z vás!! Soutěž potrvá od 28.2. do 13.3. 2011.
|
| alis1 | Děvčata | Datum vložení: 06.05.2012 19:11 hod. | |||
|
mě tyhle práce čekají příští rok schodiště a podlaha na půdě a malování celeho baráčku až mi skončí stavebko.Ta půda bude stát spousty peněz.![]() |
||||
| saruz | . | Datum vložení: 06.05.2012 19:10 hod. | |||
|
dnes stejně jako včera nás vyhnal ze zahrady déšť ![]() propad na 30. místo ![]() |
||||
| opickajura | Evis a tatrman | Datum vložení: 06.05.2012 19:08 hod. | |||
|
to stačí malovat a už to jede,,opravičky a dodělávky.Jak to je hotový,tak člověk vymejšlí zkrášlovačky.ale je na dlouho pokoj a líp se uklízí a udržuje se to,Pak se člověk ohne i pro drobek,protože z toho krásna čumí,![]() ![]() |
||||
| Evis | tarman, | Datum vložení: 06.05.2012 19:04 hod. | |||
|
máš recht, já se také nezblázním, najíst se mám kde, vyspat a vykoupat také, tak co mi chybí? Jenom jak se u nás také pořád něco vrtá, brousí tak je všude pořád plno prachu. Navíc jsem z 11. patra ve druhém a tady se práší až to není hezké. Dneska jsem si vymyslela že by se mi líbily obložky rámů u dveří... Zítra mi přijdou, snad, přidělat žaluzie a tak je pořád něco. Ale těší mě, že v tom nejsem sama a že je v tom i nějaká spřízněná duše![]() |
||||
| Emanunel | tatrman, evis | Datum vložení: 06.05.2012 19:01 hod. | |||
|
Holky já vám na jednu stranu i závidím, že to budete mít hezké. My bydlíme ve služebním bytě a nechcem se rvát ani korunu na víc, byť by si to byt určitě zasloužil. Ale už se nám pomalu začínají malovat plánky na baráček, ale mám strach, jestli vůbec dostanem hypošku. Když to vidím jak je to u známých, tak je to děs. |
||||
| alis1 | Viki ahoj | Datum vložení: 06.05.2012 18:58 hod. | |||
|
Jani o tobě už jsem dlouho neslyšela![]() |
||||
| tatrman | Evis | Datum vložení: 06.05.2012 18:56 hod. | |||
|
zásah podruhé - koupelna už je taky sakumprásk hotová. Jinak se furt něco vrtá, natírá apod. Navíc chodíme přes týden domů až navečer, takže šaškujem jen o víkendech. Ale co, já se nezblázním, až to bude, tak to bude ![]() |
||||
| opickajura | tatrman | Datum vložení: 06.05.2012 18:55 hod. | |||
|
tak docmrndávky mě baví nejvíc,,každá věc už se rýsuje | ||||
| Evis | opi, | Datum vložení: 06.05.2012 18:55 hod. | |||
|
budu to mít krásný, už aby to ale bylo. Půlka května a já pořád nemám doděláno . Už mě to nebaví, ale pořád něco vymýšlím, pořád přicházím na lepší a lepší vychytávky a proto to tak dlouho trvá![]() |
||||
| Evis | tatrman, | Datum vložení: 06.05.2012 18:52 hod. | |||
|
ahojky, já mám úplně hotovou jenom koupelnu a záchod. Jinak pořád někde něco doděláváme. A ty dodělávky jsou fakt na palici![]() |
||||