Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
Multíkovo dobrodružstvíZaložila: admin
V této soutěži může vyhrát opravdu každá z vás!! Soutěž potrvá od 28.2. do 13.3. 2011.
|
| opickajura | alis | Datum vložení: 06.05.2012 18:19 hod. | |||
|
mám ráda,chleba s cibulí a pokapat magi,,jinak ho nemusím,ale tohle zkus | ||||
| opickajura | emanunel | Datum vložení: 06.05.2012 18:19 hod. | |||
|
to mám ráda,ale vzpomenout si..mám to rači na chleba | ||||
| alis1 | * | Datum vložení: 06.05.2012 18:17 hod. | |||
|
tak já mám chuť na topinku s česnekem a potřu si ji sýrem.Mňam![]() |
||||
| Emanunel | .. | Datum vložení: 06.05.2012 18:13 hod. | |||
|
tak jsem pořád pátrala co udělám k večeři a nakonec budou rohlíky s máslem a na plátky nakrájené vajíčko![]() ![]() Už se těším |
||||
| Emanunel | manon1957 | Datum vložení: 06.05.2012 18:13 hod. | |||
|
ty jo, tak to bychom mohly někdy hodit slet chytrých žen, když to máme my 3 k sobě takový kousek.![]() |
||||
| manon1957 | . | Datum vložení: 06.05.2012 18:10 hod. | |||
|
já jsem z Horních Počernic,tak je to ještě blíž | ||||
| Emanunel | marquete | Datum vložení: 06.05.2012 18:08 hod. | |||
|
Ano je to tak. Hned za humny je Lysá nad Labem a na Černý Most to máme po dálnici cca 15 minut. Jsme za to ráda, je tu relativně klid a až kluci budou chtít něco studovat po základce, tak přece jenom Praha je kousek a spoje také dobré, tak budou mít možnost většího výběru škol. | ||||
| Emanunel | azaret01 | Datum vložení: 06.05.2012 18:07 hod. | |||
|
Nemusí, už jsem asi o dům dál k Tatrmánkovi, už zase chodí jen maso. Ale já potřebuji klobásy |
||||
| manon1957 | - | Datum vložení: 06.05.2012 18:06 hod. | |||
|
kousek,ano |
||||
| marguete | Emanunel | Datum vložení: 06.05.2012 18:06 hod. | |||
|
aha. A Milovice...to je kousek od Prahy, ne? Nebo aspoň já si to tak myslím. | ||||