Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
Multíkovo dobrodružstvíZaložila: admin
V této soutěži může vyhrát opravdu každá z vás!! Soutěž potrvá od 28.2. do 13.3. 2011.
|
| tatrman | saruz | Datum vložení: 06.05.2012 13:10 hod. | |||
|
![]() ![]() . |
||||
| dagica | SARUZ | Datum vložení: 06.05.2012 13:07 hod. | |||
|
TO JE KRASNE ČISILKO, GRATULKA PO DALŠIM PUZLIKU![]() |
||||
| saruz | . | Datum vložení: 06.05.2012 13:04 hod. | |||
|
Celkem bodů: 19999 ![]() |
||||
| opickajura | tak | Datum vložení: 06.05.2012 12:08 hod. | |||
|
my ryze nedělní oběd knedlík s vajíčkem..dorazit starej a odpoledne navařime guláš.ať mám jen ohřívku při malování..já vzala tu ložnici z gruntu.jak nová.nanosim tam čistý věci a po malbě to jen vrátím..jinak bych se pak picla do palice |
||||
| manon1957 | . | Datum vložení: 06.05.2012 12:04 hod. | |||
|
u nás vepřo-knedlo-zelo a vnučka rýží s masem/je celiak | ||||
| mta178 | tatrman | Datum vložení: 06.05.2012 12:02 hod. | |||
|
zdejší zelinář má pěkný starý brambory za 4.-Kč, nekup to, že? Na běžné vaření už moc nejsou, ale když je zaplácneš majonézou a jogurtem, tak chutnají skvěle..![]() ![]() ![]() |
||||
| tatrman | mta178 | Datum vložení: 06.05.2012 11:55 hod. | |||
|
opisuješ s obědem? U nás je taky řízek se salátem a pro mě s dcerou s brambůrkou ![]() |
||||
| saruz | dnes to jde dobře | Datum vložení: 06.05.2012 11:53 hod. | |||
|
06. 05. 2012 11:56 Sebrán "Rajče" za 25 bodů 06. 05. 2012 11:51 Sebrán "Rajče" za 25 bodů 06. 05. 2012 11:46 Sebrán "Klobása" za 5 bodů 06. 05. 2012 11:40 Sebrán "Cibule" za 15 bodů 06. 05. 2012 11:35 Sebrán "Houby" za 10 bodů 06. 05. 2012 11:30 Sebrán "Rajče" za 25 bodů 06. 05. 2012 11:26 Sebrán "Cibule" za 15 bodů 06. 05. 2012 11:21 Sebrán "Maso" za 2 bodů 06. 05. 2012 11:16 Sebrán "Houby" za 10 bodů 06. 05. 2012 11:10 Sebrán "Koření" za 30 bodů |
||||
| mta178 | alis1 | Datum vložení: 06.05.2012 11:51 hod. | |||
|
Zdravím, pěkně ses rozběhla, večer už budeš přede mnou.![]() Už začínám cítit spánkový deficit, za chvilku spolknu řízek se salátem a praštím sebou naznak. ![]() Padesát špejlí zmáknu hravě, seberu body a do konce týdne budu jen chodit do práce a spát... a spát... a spát... chrrr... chrrr... ![]() ![]() ![]() |
||||
| alis1 | mta178 | Datum vložení: 06.05.2012 11:43 hod. | |||
|
ahoj!! průběžně 14 003b. a 67 m. 37 špízů![]() |
||||