Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
Multíkovo dobrodružstvíZaložila: admin
V této soutěži může vyhrát opravdu každá z vás!! Soutěž potrvá od 28.2. do 13.3. 2011.
|
| alis1 | kruci | Datum vložení: 06.05.2012 17:57 hod. | |||
|
kleknul mi PC 15 min. v prd....![]() |
||||
| manon1957 | . | Datum vložení: 06.05.2012 17:56 hod. | |||
|
bysme se mohly někdy někdy setkat-takové setkání chytrých žen![]() |
||||
| Emanunel | marquete | Datum vložení: 06.05.2012 17:56 hod. | |||
|
tak To jsme byli skoro sousedky. Z Jičína jsem měla i pár spolužaček | ||||
| opickajura | margu | Datum vložení: 06.05.2012 17:55 hod. | |||
|
já ráda sedim a nic nedělám.Pěkně v naklizenu a nic nakřivo.nikde se nesmí nic válet,,proto hodim vrtuli a jedu..kdybys mě viděla, voláš mi rychlou![]() |
||||
| marguete | Emanunel | Datum vložení: 06.05.2012 17:54 hod. | |||
|
jsem z Jičína, ale teď jsem v Sobotce... | ||||
| Emanunel | marquete | Datum vložení: 06.05.2012 17:52 hod. | |||
|
a odkud jsi z Českého Ráje. Já jsem oůvodně z Turnova | ||||
| marguete | opi | Datum vložení: 06.05.2012 17:46 hod. | |||
|
já sem stále pomalejší a pohodlnější tu rychlost ti zavidim ![]() |
||||
| opickajura | tak | Datum vložení: 06.05.2012 17:43 hod. | |||
|
jsem zkusila droždí z mrazáku a knedl kyne, bála jsem se |
||||
| opickajura | margu | Datum vložení: 06.05.2012 17:42 hod. | |||
|
fakt je ten, že jsem strašně rychlá,,dcera je cvok po mě,,co u mě nesnášela,dělá taky |
||||
| alis1 | manon1957 | Datum vložení: 06.05.2012 17:41 hod. | |||
|
tak to je kousek od nás asi 14 km. opi tam je Blázinec![]() |
||||