Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
Multíkovo dobrodružstvíZaložila: admin
V této soutěži může vyhrát opravdu každá z vás!! Soutěž potrvá od 28.2. do 13.3. 2011.
|
| Bobina | Evis | Datum vložení: 06.05.2012 19:57 hod. | |||
|
Aby ti z té občanky něco zbylo. | ||||
| dagica | OPI | Datum vložení: 06.05.2012 19:56 hod. | |||
|
TAK JSEM DOSTALA ZPRAVU, ŽE MAM POSLANOU OBEDNAVKU, TAKŽE MI TO SDELILI I KDYŽ JE ADRESA NA SESTRU![]() |
||||
| Evis | jinak | Datum vložení: 06.05.2012 19:55 hod. | |||
|
mi na všech úřadech říkají jaká já jsem rarita-mám novou malou občanku s dvěma ustřiženými rohy a to snad nikdo v této republice nemá. V prosinci mi končila platnost staré občanky, nechala jsem si udělat novou, mezitím jsem stačila ovdovět a přestěhovat se. Za každou událost jeden ustřižený růžek u občanky. To je co... | ||||
| Bobina | Jani | Datum vložení: 06.05.2012 19:54 hod. | |||
|
Léta letí. Ty máš sice do důchodu ještě daleko a jak na potvoru to ještě stále natahují, ale člověk nikdy neví.![]() |
||||
| alis1 | Viki | Datum vložení: 06.05.2012 19:53 hod. | |||
|
tak tohle já obýhala když jsem dokládala 25r. odpracovaných těsně po revoluci a zbytek už jsm si ohlídala | ||||
| Bobina | Viki | Datum vložení: 06.05.2012 19:52 hod. | |||
|
Pěkně si to pohlídej. Je potřeba mít to v pořádku. | ||||
| Vikitorie | Datum vložení: 06.05.2012 19:50 hod. | ||||
|
jo jo, odpracované roky, já teď budu nechávat z archivů vytáhnout roky od 1985 - do února 1994, dobrý ne | ||||
| alis1 | Bobina | Datum vložení: 06.05.2012 19:45 hod. | |||
|
Já mám odpracováno celkem 44r. ale z toho mám 5 let plnou invalídku a 7 částečnou a jsem na pracáku.Jsem zvědavá říkali,že kdybych měla méně než 6100,- co mám ted tak mi ho nechají do 65r. a když vyšší tek ten vyšší![]() |
||||
| Bobina | alis1- | Datum vložení: 06.05.2012 19:32 hod. | |||
|
Já to vyřizovala před 2 roky(šla jsem do předčasného a bylo to v pohodě.) Dej si bacha ať tam máš započtené vše co máš odpracované. Mně tam nezapočetli 1 rok a manželovi dva, kdyby jsme si toho nevšimli tak nás pěkně oškubali. | ||||
| tatrman | Evis | Datum vložení: 06.05.2012 19:31 hod. | |||
|
o úřadech mi ani nemluv... jenom kvůli občance jsem byla 3x ... a to je jen kapka v moři co musí člověk vyřídit | ||||