Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
Multíkovo dobrodružstvíZaložila: admin
V této soutěži může vyhrát opravdu každá z vás!! Soutěž potrvá od 28.2. do 13.3. 2011.
|
| saruz | . | Datum vložení: 06.05.2012 20:46 hod. | |||
|
Dopřála jsem si koupel, umyla vlasy a hned se zase cítím jako člověk , Petr se tady mezitím vztekal, že nám nějak vypadává net, tak snad budu moci v klidu sbírat, hlavně, ať nám nevypadne elektrika, neviděl by fotbal a to by teda bylo! ![]() |
||||
| Evis | tatrman, | Datum vložení: 06.05.2012 20:37 hod. | |||
|
jestli jsi kolem 100-120, tak tam se moc nepostupuje. Já jsem celý den na stovce, ať sbírám nebo nesbírám. Vůbec se nehnu![]() |
||||
| opickajura | Evis | Datum vložení: 06.05.2012 20:31 hod. | |||
|
jen nás to zmrazilo..jedeme dál..jsem 14 než dostanu po tlamě..poprvé šel malej od mamky ke mě sám s koláčem,prdelka.sám to chtěl,a cestou brečel.došlo mu,že je v parku sám,koukaly jsme z okna a je úsek,kdy ho nevidíme.jak se vynořil,to bylo radosti,je to k nám asi 200m | ||||
| tatrman | bobina | Datum vložení: 06.05.2012 20:30 hod. | |||
|
dva špízy, jeden za dvěstě a druhej za sto ... proto mě to překvapuje že o tak málo | ||||
| Bobina | -tatrman | Datum vložení: 06.05.2012 20:27 hod. | |||
|
Pokud to byly dva špízy za dvacet tak jsi poskočila moc. | ||||
| tatrman | Evis | Datum vložení: 06.05.2012 20:22 hod. | |||
|
jdu na to ![]() odpálila jsem dva špízy a poskočila jen o 4 místa .. |
||||
| Evis | to | Datum vložení: 06.05.2012 20:18 hod. | |||
|
jsem nechtěla aby se tady přerušila diskuze. Pište dál![]() |
||||
| Evis | prosím, prosím, | Datum vložení: 06.05.2012 20:11 hod. | |||
|
přehoďme téma na jinou kolej | ||||
| Evis | děvčata, | Datum vložení: 06.05.2012 20:09 hod. | |||
|
moc děkuji. Už se s tím pomalu vyrovnávám i když se mi to úplně nepovede nikdy. | ||||
| Bobina | Evis | Datum vložení: 06.05.2012 20:08 hod. | |||
|
Taky mne to překvapilo, že ti umřel manžel.Nějak jsem to taky nezaregistrovala, že jsi za ním jezdila do nemocnice ano,ale že to tak dopadlo to ne. | ||||