Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| badysek | Krásné dobré ránko, | Datum vložení: 19.05.2015 09:14 hod. | |||
|
u nás je stále ještě sluníčko![]() ![]() Klikala jsem kdesi do 1 hod. ještě jsme byli první,ale s malým náskokem Oni fakt jedou celou noc.....Večer asi 1,5 hod. to vůbec nešlo....No uvidíme budeme se snažit. ![]() ![]() Mějte krásný den ![]() ![]() ![]() |
||||
| MaKuShKa15 | Pěkný den, | Datum vložení: 19.05.2015 09:04 hod. | |||
|
přeji, také máme teplo, ale obloha je zamračená, vypadá to ,že možná zaprší.Příval nebo bouřka by ale vše poničila, to už jsme zažili také.Jedu autem do Penny pro nějakou zeleninu....Přeji všem pohodový a klidný den, jak přijedu hned klikám.... ![]() |
||||
| 2baculka | Pěkný den. | Datum vložení: 19.05.2015 08:31 hod. | |||
|
Také mne překvapilo ráno o kolik hlasů nás předběhli. Veče jsemnebyla schopná už udržet oči i jsem u PC zavřela očka. Dnes jdu sice ke kaeřnici, ale budu se snažit klikat. Obloha je s mráčky ještě peru povlečení aby mi uschlo než přijde slibované pršení. |
||||
| fanypol | Dobré ránko přeji... | Datum vložení: 19.05.2015 08:19 hod. | |||
|
Holky..já se večer nemohla dostat na tu kostku, myslela jsem, že jak místo mne klikal syn, že mi to nějak zblbnul a smazala jsem si ten odkaz, tak hlasuji zase až od rána..a ono to nešlo ani vám.. Tak už zase vše OK..Přeji pěkný dníček ..u nás bude asi opět teploučký ještě musím vymyslet něco k obědu..jen nevím co..ach jo.. |
||||
| annau | Ahoj děvčata, | Datum vložení: 19.05.2015 08:16 hod. | |||
|
krásný den přeji,taky jsem se na na klikání nemohla dostat,je to k vzteku.Zrovna když jsem měla více času. U nás se zatahuje, ale pršení hlásí až na večer,je venku příjemně. Na zahradě už mám vše posázené,teď jen,aby se vše ujmulo. Sazenic rajčat mi ještě dost zbylo, když uhyne,zasadím znovu. |
||||
| Sarita | Pěkný den | Datum vložení: 19.05.2015 08:01 hod. | |||
|
Tady se zamračilo , asi zaprší. Věrko nechápu jak to dělaji , to by tam celou noc musela sedět celá vesnice. A včera mě to na stránky večer nepustilo vůbec. Nechápu to , psalo - stánka je nedostupná.Mějte pěkný den dnes. |
||||
| ija1 | Aničko | Datum vložení: 19.05.2015 07:28 hod. | |||
|
vypadá to že mají kulomet. | ||||
| filipi | dobré ráno děvčata | Datum vložení: 19.05.2015 06:37 hod. | |||
|
Krásné úterní ráno.Klikala jsem do půl noci a teď ráno koukám takový propad? Oni snad jeli nonstop?![]() |
||||
| ija1 | Dobré ranko | Datum vložení: 19.05.2015 05:42 hod. | |||
|
děvčátka s peří jsem vylezla a maroton začíná mají velkýýýýýý náskok tak do toho.Mějte hezký den.![]() |
||||
| koudy | . | Datum vložení: 18.05.2015 23:33 hod. | |||
|
Náskok 105 hlasů | ||||