Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
RýmováníZaložila: kacice
Políbila vás Múza?
|
| kacice | Ahoj všem básnířkám a poetům | Datum vložení: 29.09.2011 10:30 hod. | |||
|
I já se k iris a evabelce přidávám jen krátce v rýmování pozdravím a zamávám snad po obědě nebo večer najdu chvilku a přijdu sem k vám! K mé velké lítosti nebyla jsem už dlouho na fotkách a nevím, co se děje potřebovala bych mít hodného čaroděje aby mi nic neuteklo a mohla bych být všude můj čas vyplněn je bezezbytku a už vůbec nedá se říct, že podobá se nudě! ![]() |
||||
| iris | Krásné | Datum vložení: 29.09.2011 10:11 hod. | |||
|
babí léto všem To Vám přeje Iris jen ![]() užívejte slunných dní neb jsou asi poslední pak krásný podzim příjde a listí na zem spadne však krásné jsou barvy podzimu která nás chtějí připravit na zimu ![]() |
||||
| evabel | krásný sváteční večer :-) | Datum vložení: 28.09.2011 19:02 hod. | |||
|
Léto si nás přeci našlo![]() i když dnes už slunce zašlo ![]() i další dny krásné počasí slibují ![]() a naše dušičky si konečně libují ![]() |
||||
| kacice | HanaZana | Datum vložení: 25.09.2011 13:58 hod. | |||
|
Tak vida, veverka je živá, zdravá pochlubila se, že na kole jezdí ráda to já radši vydám se po svých to by hned přešel chodce a řidiče smích na kole spatřit mě se nikomu nepodaří možná doma na rotopedu jak jezdím na něm s vervou a v potu tváři líbí se mi, věru že spadnout z rotopedu je vcelku dřina sport je zkrátka přetěžká disciplína a když slezu z rotopedu rovnou do vany nepočítám kalorie, jež byly snad spáleny neb za tu dřinu odměním se návštěvou špajzky a místo piva - napiju se vody či minerálky i když pivo mám ráda, zvlášť po dobré večeři na jídle a pití zkrátka - nešetřím haléři Verča, pokud běhá, měla by mít dobré boty nejen na sport, i na zábavu a do roboty často vídám pobíhat muže i ženy v trikotu po tom tvrdém asfaltu ale - ne v lesním mechu vím, běhají pro zdraví a pro svou potěchu to já zas pomaloučku, krok sun krok v lesíku či parku, spěch a kvap je můj sok ![]() |
||||
| lida | :-) | Datum vložení: 12.09.2011 12:34 hod. | |||
|
Verčo, na tvoje super odhodlání já jenom zvedám palec a přeju, ať co nejdelší má trvání... ![]() |
||||
| Verča27 | Dobré popolední dámy | Datum vložení: 12.09.2011 12:27 hod. | |||
|
Při pohledu do zrcadla dnes jsem skoro v mdlobách padla jaké štěstí, nemám váhy přesvědčila by mě záhy že je čas na dietu já však raděj sedím tu. Jen co vepřovou však strávím do parku se hned vypravím vytyčím si okruh krátký MP trojku se sluchátky, boty pevné sportovní, trikot uplý rajcovní Do uší rytmické písničky proběhnu kompletně cestičky budou na mě, jak na blázna koukat, však já budu překrásná až shodím zbytečné špeky svaly nebudou měkký srdce, oběh ba i plíce budou chtít pohybu více a že zadnici mám velkou snad se stanu cvičitelkou budu honit jiné blázny hlasový projev mít rázny teď však mizím na moučníček cestou udělám pár kliček. |
||||
| lida | :-) | Datum vložení: 12.09.2011 11:55 hod. | |||
|
Bez práce nejsou koláče a kdo chce ať si při ní z vesela třeba i zaskáče. Leč ne každému je dnes do skoku a tak přeji jessynkám ať nemoci zdolají a radují se opět pospolu. ![]() Kacice, duše poetická úžasně podzimní krásy popsala až jsem se při čtení jejích řádků na chvíli zasnila a ovanul mě dech babího léta... ![]() |
||||
| avalanche2 | - | Datum vložení: 12.09.2011 09:43 hod. | |||
|
Zdravím vás tu po ránu než všechnu práci zastanu I když se mi pranic nechce musím něco dělat přece |
||||
| kacice | ** | Datum vložení: 12.09.2011 07:07 hod. | |||
|
Jessynka - myslím teď tu dvounohou ač skolena mrchou virózou směje se a nepozbývá naděje dobře ale, že k lékaři pro pomoc jde! Neb roznášet bacily a nákazu je přinejmenším ošklivé a zlé! Vitamíny, pestrou stravu a pohyb to zdraví zlepší, o tom není pochyb odhánět od sebe pejska věru nepomůže bacily jsou ve vzduchu tedy větrej spíše a už musím běžet, mám práce víc než dost pak nakouknu, zda přišel sem někdo - ať už stálá věrná chytrá žena či host ![]() |
||||
| jessynka | HaniZani a kacice | Datum vložení: 12.09.2011 06:55 hod. | |||
|
muže k veterináři opravdu nevodím![]() chodím tam s láskou největší a to jak manžel říká není on ale mí dva čtyřnozí on je ale hned na místě za nimi ![]() já za chvíli k lékaři jedu skolila mě nějaká viroza víkend jsem ležela v horečkách jen doufám a pevně věřím že to ode mne nechytí Jessy pro ni by to bylo až smrtelný po lécích má oslabenou imunitu tak nám všichni držte pěsti chudák malá nechápe že se od ní vzdaluji a nechci se s ní mazlit pořád za mnou chodí a já ji od sebe odháním ale nechci aby to ode mne chytla tak už se loučím, doktor čeká jen v práci to bude zajímavé nevím kdo za mě pracovat bude já k lékaři jít nechtěla ale bohužel je to nutné jsem ráda, že se doplazím na wc a v práci lítat 4 patra sem a tam to bych určitě nezvládla, tak papá |
||||