Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
Pokec ve veršíchZaložila: peckar
Veršujeme pro radost,
smutku je všude dost.
Komu se chce veršovat,
může se přidat.
|
| Jinuška | Podzimní :-) | Datum vložení: 03.10.2023 07:46 hod. | |||
|
Letos se to nějak zvrtlo, na zahrádku nemůžu, koukám k cizím na růžu, auto se nám polámalo, dělali jsme, co se dalo, krásné dny tak promarníme, malé ptáčky nekrmíme, na chaloupce dobře bývá, stačí nám tam chleba skýva, v kamnech by se sirkou škrtlo. |
||||
| maminka2 | Podzimní barvičky | Datum vložení: 02.10.2023 21:24 hod. | |||
|
Oranžové, zlaté i červené vytáhl podzim barvičky, Namaloval všem stromům lístečky. V zahradě hledají úkryt svůj ježci, Hluboko do země zalezou krtci. Vlaštovky i jiřičky sletí se na dráty, Srovnají se pěkně do řádky. Štěbetající ptačí rodiny Odletí ze zimy do teplé krajiny. ![]() |
||||
| Jinuška | * | Datum vložení: 01.10.2023 20:48 hod. | |||
|
Ať se kdo chce jak chce snaží, určitě vše zase zdraží, opasky si utáhneme, že líp bude, sobě lžeme. |
||||
| dada274 | * | Datum vložení: 30.09.2023 11:04 hod. | |||
|
Parlamentné voľby u nás dnes sú som zvedavá čo nám prinesú, či sme zvolili dobre a či nie vybrať to správnu stranu je umenie všetci sľubujú že sa budeme lepšie mať, no ja sa obávam že sa nám o tom len môže zdať. |
||||
| Jinuška | Franta Uher | Datum vložení: 30.09.2023 06:24 hod. | |||
|
Zítra je Den seniorů, přijedou k nám zpěváci, nezatáhnu přece stóru, na náměstí přijdu včas, uslyšet chci Frantův hlas, s ním se radost navrací. |
||||
| dada274 | * | Datum vložení: 27.09.2023 14:35 hod. | |||
|
Letieť sama by som nechcela v spoločnosti je to lepšie oveľa prajem príjemný let, pristátie hladké stretnutie s neterou bude iste sladké. |
||||
| peckar | * | Datum vložení: 27.09.2023 08:41 hod. | |||
|
Už se krátí čas, za neteří poletím zas. Letos nepoletím sama, syna i vnuka jsem sebou vzala. |
||||
| Jinuška | * | Datum vložení: 26.09.2023 19:18 hod. | |||
|
U doktora jak na besedě vyřídila jsem všechno vsedě, bez prášku už to nepůjde asi, to jsou ty stáří hodokvasy. |
||||
| dada274 | * | Datum vložení: 26.09.2023 13:08 hod. | |||
|
Zobrali mi do skúmavky krvičku teraz mám obavy trošičku či budú výsledky aké majú byť či budem naďalej bez liekov žiť nerada by som chémiu hltala doteraz som sa jej úspešne vyhýbala. |
||||
| Jinuška | Doklady | Datum vložení: 24.09.2023 15:48 hod. | |||
|
Ještě mít v pořádku prohlídku, že nejsme senilní staříci, máme-li k řízení vyhlídku, vidíme, slyšíme, chodíme, no a když podmínky splníme, ježdění pár let si užijem, záhonky poryjem, zalijem, pokutu nedají strážníci. |
||||