Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
Pokec ve veršíchZaložila: peckar
Veršujeme pro radost,
smutku je všude dost.
Komu se chce veršovat,
může se přidat.
|
| Jinuška | * | Datum vložení: 23.06.2026 19:32 hod. | |||
|
Od západu už se hrne vlna veder - čtyřicítky, zatím máme kádě plné na zalití zeleniny, ať neuschne z naší viny, ale asi zhynou kytky. |
||||
| dada274 | * | Datum vložení: 23.06.2026 14:31 hod. | |||
|
Aj u nás je sucho ako na Sahare slnko páli, všetci nosia okuliare dážď sa nám vyhýba aj keď inde leje niečo nedobré sa s prírodou deje. |
||||
| Jinuška | * | Datum vložení: 22.06.2026 18:50 hod. | |||
|
Těch pár kapek, co tu spadlo, ani za řeč nestojí, v dáli hrom, zas všechno zvadlo, much je, jak když pohnojí... Denně musím na zahradě notně všechno zalíti, vyberu snad všechny kádě na záhonky, na kvítí. |
||||
| dada274 | * | Datum vložení: 18.06.2026 11:08 hod. | |||
|
Tiež už nemám otca ani mamičku a dávno ani dedka a babičku, odišlo aj veľa priateľov a známych no veľmi často myslím na nich. |
||||
| Jinuška | O rodičích... | Datum vložení: 17.06.2026 19:57 hod. | |||
|
Dlouho jsem už sirotek, vzpomínky v dál odlétají, koukám už jen do fotek, i sny živé se mi zdají. |
||||
| dada274 | * | Datum vložení: 17.06.2026 12:10 hod. | |||
|
Bratia, sestry, rodina blíži sa deň a hodina, kedy sa všetci zídeme a rodičom k jubileu poprajeme. |
||||
| Jinuška | Ostříhala jsem se... | Datum vložení: 17.06.2026 11:19 hod. | |||
|
Čerstvě ostříhané Jišce trčí ouška jako myšce. Až ji večer Jišák spatří bude myslet, že jsou bratři. ![]() |
||||
| dada274 | * | Datum vložení: 16.06.2026 10:50 hod. | |||
|
Ten tvoj pes si ako v paláci žije len vybrané jedlá konzumuje keby mohol, iste by aj šampus pil v pohodlnom kresle by si lebedil pretože má šťastie na dobrú paničku, ktorá má starostlivosť oňho v malíčku. |
||||
| Jinuška | * | Datum vložení: 15.06.2026 20:55 hod. | |||
|
Však zvířátko mé dobře ví, že i jemu patří půlka spíže, já kupuji mu kachnu, kuře a to mu celé stáhnu z kůže, já dávám pozor na vše tučné, i granule má nízkotučné, do masa přidám brokolici, tu s mrkví žerou rádi psíci, tak já mu dělám pomyšlení, snad šťastnějšího pejska není. |
||||
| dada274 | * | Datum vložení: 13.06.2026 10:47 hod. | |||
|
Aj psík pohodlie má rád schúli sa, kde mu dobre je a keďže je to tvoj kamarát, si rada, že ho deka zahreje. |
||||