Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
Multíkovo dobrodružstvíZaložila: admin
V této soutěži může vyhrát opravdu každá z vás!! Soutěž potrvá od 28.2. do 13.3. 2011.
|
| Emanunel | tvackova1 | Datum vložení: 16.03.2012 09:18 hod. | |||
|
U nás už i trochu hřeje, právě jsem byla na balkoně sbírat prádlo a je tam nádherně![]() |
||||
| tvackova1 | * | Datum vložení: 16.03.2012 08:42 hod. | |||
|
i u nas v horach sviti ,nevim jestli hřeje![]() |
||||
| saruz | . | Datum vložení: 16.03.2012 08:18 hod. | |||
|
Právě se mi probudila ta naše chlupatá příšerka,tak si jdeme užít ranního sluníčka při procházce. ![]() |
||||
| alis1 | saruz | Datum vložení: 16.03.2012 08:18 hod. | |||
|
to bude muset zatím počkat až budou funkční obě ruce![]() |
||||
| Evis | asi | Datum vložení: 16.03.2012 08:17 hod. | |||
|
máme celou republiku slunečnou a to je dobře![]() |
||||
| Anaa | krásný | Datum vložení: 16.03.2012 08:15 hod. | |||
|
sluníčkový den ze Znojma ![]() |
||||
| saruz | alis1 | Datum vložení: 16.03.2012 08:11 hod. | |||
|
sušení na sluníčku bude príma,ale to žehlení pak moc nepotěší ![]() |
||||
| alis1 | Dobré ráno všem | Datum vložení: 16.03.2012 08:07 hod. | |||
|
u nás také svítí slunko, to bude zas hezký den na sušení prádla![]() |
||||
| Emanunel | dobré ráno | Datum vložení: 16.03.2012 08:01 hod. | |||
|
venku je krásně a my nemůžem ani ven. Dan je nemocný, ale úplně mě láka udělat pořádný úklid, tak asi na to vlítnu, ale budu poctivě klikat. Odpoledně pak mám dvoje nehtíky. | ||||
| tvackova1 | saruz | Datum vložení: 16.03.2012 08:01 hod. | |||
|
tak to parada u mně spiš manžel jako Šipkova Ruženka ten muže spat furt![]() |
||||