Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
Multíkovo dobrodružstvíZaložila: admin
V této soutěži může vyhrát opravdu každá z vás!! Soutěž potrvá od 28.2. do 13.3. 2011.
|
| tvackova1 | * | Datum vložení: 15.03.2012 20:33 hod. | |||
|
ja na dnešek mam dalši cil-udělat 2000,včera 1000 zvladla takže musim i dneska dotahnut ![]() |
||||
| Emanunel | .. | Datum vložení: 15.03.2012 20:13 hod. | |||
|
tak už jsem zpět. Nehtíky hotové | ||||
| dagica | JINAK | Datum vložení: 15.03.2012 19:53 hod. | |||
|
JE VŠE VYNIKAJICI. V 1HODINU V NOCI JSEM BYLA 48 A TED 100. LIDIČKY, TO JE SKOK![]() |
||||
| alis1 | tak | Datum vložení: 15.03.2012 19:45 hod. | |||
|
už se hlásím ke sběru ,do teď tu seděl mrňous a už šel domů![]() |
||||
| jess | Hezký večer všem | Datum vložení: 15.03.2012 19:38 hod. | |||
|
Tak, až teď jsem dorazila z práce. Newmám ještě žádný salátek, chybí mi citrón a Farfalle. | ||||
| dagica | ZDRAVIM VŠECHNY PILNAČKY | Datum vložení: 15.03.2012 19:35 hod. | |||
|
19:29 Sebrán "Farfalle" za 2 bodů 19:23 Sebrán "Farfalle" za 2 bodů 19:14 Sebrán "Paprika" za 5 bodů 19:08 Sebrán "Salát" za 5 bodů 18:37 Sebrán "Chifferi" za 2 bodů 18:31 Sebrán "Tuňák" za 10 bodů 18:26 Sebrán "Farfalle" za 2 bodů 18:20 Sebrán "Chifferi" za 2 bodů 18:11 Sebrán "Chifferi" za 2 bodů 18:06 Sebrán "Chifferi" za 2 bodů 17:57 Sebrán "Farfalle" za 2 bodů 17:26 Sebrán "Farfalle" za 2 bodů 16:36 Sebrán "Salát" za 5 bodů 16:29 Sebrán "Farfalle" za 2 bodů 16:21 Sebrán "Chifferi" za 2 bodů JA MAM SICE VYPADY, ALE KDYŽ SBIRAM, TAK TO VYPADA TAKTO - S TIM NIC MOC NEUDELAM ![]() |
||||
| tvackova1 | dobry večer | Datum vložení: 15.03.2012 19:23 hod. | |||
|
ja vas zdravim a hlasim zase k sběru![]() |
||||
| ABIGEL2222 | ahojky holky | Datum vložení: 15.03.2012 19:20 hod. | |||
|
myslíte že bude ještě nějaká velikonoční klikačka???tahle klikajda nás moc nezaujala..... | ||||
| saruz | hups | Datum vložení: 15.03.2012 19:06 hod. | |||
|
a jsem skoro zpátky na svém,ještě jedno místečko,ale to vím kdo to je,tak ať si ho zatím užívá |
||||
| vojtěšinka | kuk | Datum vložení: 15.03.2012 19:00 hod. | |||
|
na prvních místech jsou určitě ty co minule-jako vždy![]() dnes bylo venku tak nádherně,nechápu,jak můžete pořád sedět u pc-mě jste taky pěkně posunuly/a to jsem občas klikla,když jsme měli pauzu mezi štípáním dříví/no jo no-zase budou jen bodíky ![]() |
||||