Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
Multíkovo dobrodružstvíZaložila: admin
V této soutěži může vyhrát opravdu každá z vás!! Soutěž potrvá od 28.2. do 13.3. 2011.
|
| tvackova1 | * | Datum vložení: 16.03.2012 12:16 hod. | |||
|
u nas je krasne![]() ![]() ale snehu mame jěste plno černy ,hnusny fuj,ale za barakem už kvetou bledule a pod oknem mam i jednu sněženku![]() |
||||
| Evis | saruz, | Datum vložení: 16.03.2012 12:15 hod. | |||
|
děkuji ti předsedkyně![]() |
||||
| Emanunel | Saruz | Datum vložení: 16.03.2012 12:12 hod. | |||
|
a jé je, jen, aby z toho nebyl vyhazov na hodinu ![]() |
||||
| saruz | Emanunel | Datum vložení: 16.03.2012 12:11 hod. | |||
|
o tom,kdo má áčko a kdo ne,to rozhodnu já,coby samozvaná předsedkyně,takže uděleno napomenutí za pozdní příchod na pracoviště! ![]() A přeji dobrou chuť! ![]() |
||||
| Emanunel | azaret01 | Datum vložení: 16.03.2012 12:09 hod. | |||
|
a kolikátá jsi momentálně. Já zatím stoupám, ale odpoledne mám dvoje nehty, tak to bude zase fičák |
||||
| saruz | Evis | Datum vložení: 16.03.2012 12:08 hod. | |||
|
dobře,škrtám,ale vyjímečně,pracovní doba se musí dodržovat i v Klubu bláznů ![]() ![]() |
||||
| Emanunel | Saruz | Datum vložení: 16.03.2012 12:08 hod. | |||
|
hlásím, že já "A" nemám. Tak moc poctivě sbírám, že ani nestíhám psát do diskuze. Jinak kdo právě obědvá, tak přeji dobrou chuť. My právě jímě smažák s tatrkou a bramborem a je to skvělé ![]() |
||||
| Evis | saruz, | Datum vložení: 16.03.2012 12:04 hod. | |||
|
já tak strašně dřu že jsem zapomněla i sbírat. Tak to jdu hned napravit a chvilku tu budu sedět. Škrtni mi áčko ![]() |
||||
| saruz | azeret01 | Datum vložení: 16.03.2012 12:03 hod. | |||
|
tak rychle do práce,prohánět nudle a pěkně poctivě,za obě tváře ![]() |
||||
| saruz | BAF! | Datum vložení: 16.03.2012 11:57 hod. | |||
|
Kontrola pracovní doby-všichni máte áčko! ![]() |
||||