Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
Multíkovo dobrodružstvíZaložila: admin
V této soutěži může vyhrát opravdu každá z vás!! Soutěž potrvá od 28.2. do 13.3. 2011.
|
| saruz | opi | Datum vložení: 16.03.2012 10:39 hod. | |||
|
však taky po obědě vyrazím ještě za sluníčkem na zahradu ![]() |
||||
| opickajura | saruz | Datum vložení: 16.03.2012 10:36 hod. | |||
|
taky dávám si taky kafčo,,pobíhám od rána, to je jinej elán, jak slunce svítí | ||||
| saruz | . | Datum vložení: 16.03.2012 10:21 hod. | |||
|
A já jsem zpět,krásně provětraná ,dám si ještě v klidu kávičku a pak se taky vrhnu na ty domácí činnosti. ![]() |
||||
| tvackova1 | * | Datum vložení: 16.03.2012 10:15 hod. | |||
|
a ja udělal salat na salatovani ,a k tomu dojidam testovinky se zeleninkou ,a honim nudle![]() |
||||
| Emanunel | .. | Datum vložení: 16.03.2012 10:10 hod. | |||
|
udělala jsem si pozu na svačinu a dávám si tiramisu![]() |
||||
| Emanunel | tak | Datum vložení: 16.03.2012 09:48 hod. | |||
|
já už jsem v plné úklizecí mánii. Jdu pověsit dnešní první pračku, peřiny už se větrají na balkoně. Juj tohle já miluju, jen doufám, že mi to vydrží, než stačím uklidit celý byt a uvařit. Dneska bude smažák s bramborem a tatarkou |
||||
| Anaa | tak | Datum vložení: 16.03.2012 09:39 hod. | |||
|
u nás je to opatrný je jen +4°C moc pomalu to leze nahoru |
||||
| bartaska | ahoj | Datum vložení: 16.03.2012 09:39 hod. | |||
|
u nás +5 stupňů svítí sluníčko jupíí ![]() |
||||
| alis1 | u nás | Datum vložení: 16.03.2012 09:30 hod. | |||
|
+ 6 C ve stínu,to zas bude paráda![]() |
||||
| tvackova1 | * | Datum vložení: 16.03.2012 09:25 hod. | |||
|
u nas už taky ,a na teplomeru leze nahoru![]() |
||||