Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
Multíkovo dobrodružstvíZaložila: admin
V této soutěži může vyhrát opravdu každá z vás!! Soutěž potrvá od 28.2. do 13.3. 2011.
|
| saruz | alis1 | Datum vložení: 15.03.2012 15:00 hod. | |||
|
hlídat malého s jednou rukou,to teda nebudeš mít vůbec jednoduché,ty by ses měla ještě co nejvíce šetřit ![]() |
||||
| alis1 | dagica | Datum vložení: 15.03.2012 14:52 hod. | |||
|
já včera přišla z nemocnice a od dneska mám hlídání až do příští neděle odpoledne, krom této soboty snad malému jsou 2 r. nejhorší je,že má pleny ještě a jednou rukou je to umění![]() ![]() |
||||
| dagica | JINAK | Datum vložení: 15.03.2012 14:38 hod. | |||
|
JA BUDU S TIM KLIKANIM TAK-TAK. SNACHA MA NAROZENINY A SYN JI PRIPRAVIL KRATKY VIKEND U MORE/3 DNY/, TAK BUDU NA HLIDANI. VNOUČEK MA 10 MESICU, TAK BUDEME MIT ZABAVU, STALE CHCE JEN CHODIT A MOJE ZADA VRISKAJI![]() ASPON VNUČKA /3 ROKY/ BUDE U DRUHE BABI A DEDY |
||||
| dagica | TATRMAN, | Datum vložení: 15.03.2012 14:33 hod. | |||
|
TO TI TEDY NEZAVIDIM. JA SE STEHOVALA JIŽ 5x A JEŠTE JEDNOU ME TO NEKDY V BUDOUCNU ČEKA.ZATIM V ČASE NEURČITEM. PREJI TI CO NEJMIN STRESU![]() |
||||
| tatrman | dagica | Datum vložení: 15.03.2012 14:15 hod. | |||
|
nejenže mě dohoníš, ale určitě i předhoníš. Zítra odpol jedu pryč a ke klikání se vrátím až v neděli večer .Ale tuhle klikačku hraju s tím, že se neumístím. Není čas - stěhujem se. |
||||
| dagica | TATRMAN, | Datum vložení: 15.03.2012 13:46 hod. | |||
|
JA TADY CHVILIČKU NEBYLA, JSEM 73. SALAT BYCH MOHLA UDELAT JEN ZA 20, ALE OD SAMEHO ZAČATKU MAM NEDOSTATKOVE ZBOŽI - FARFALLE A PAPRIKU. ALE JA TI TO ZE SRDCE PREJI, JENŽE KDO VI, MOŽNA TE DOHONIM![]() |
||||
| tatrman | dagica | Datum vložení: 15.03.2012 13:21 hod. | |||
|
už to neplatí, udělala jsem salátek za 100 bodů: PRŮBĚŽNÉ POŘADÍ 52. místo tatrman Celkem bodů: 1120 |
||||
| tatrman | dagica | Datum vložení: 15.03.2012 13:07 hod. | |||
|
že bysme zase hrály pohromadě ?PRŮBĚŽNÉ POŘADÍ 73. místo tatrman Celkem bodů: 1006 |
||||
| saruz | zsuzsika | Datum vložení: 15.03.2012 13:05 hod. | |||
|
jen klidně do mě,ona je ta hra pak zábavnější,když se můžu s někým přetahovat,minule mě pěkně prohnali Abigeláci a zvítězili nade mnou,byl to super boj ![]() |
||||
| tvackova1 | * | Datum vložení: 15.03.2012 13:03 hod. | |||
|
ale ted koukam mam delši mezery mězi puzzlikama ,rano šlo vic ,a pravidelně ,ted mně zda se že delši ta mezera | ||||