Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
Multíkovo dobrodružstvíZaložila: admin
V této soutěži může vyhrát opravdu každá z vás!! Soutěž potrvá od 28.2. do 13.3. 2011.
|
| opickajura | emanunel | Datum vložení: 17.03.2012 19:33 hod. | |||
|
hmmm. pěkně,hraběnka salonek ve svém,,tak to bych taky brala | ||||
| Emanunel | Opi | Datum vložení: 17.03.2012 19:30 hod. | |||
|
ještě ne. Plánujeme zrekonstruovat a přistavovat u manželových rodičů. Vlastně to spíš bude nalepený další domeček na ten jejich, takže vchodý zvlášť i veškerý hodiny, ale ušetříme za pozemek. Tak tam musíme vzít projektantku, aby jukla jak je to stavěněný. Jinak předběžný projekt už máme podle toho co viděla z venku. Teď půjde i dovnitř. Nijak na to nespěcháme, chce začít poprvé hrábnout do země příští jaro. A je tam zakreslený i můj budoucí salonek jupíííí |
||||
| opickajura | alis | Datum vložení: 17.03.2012 19:26 hod. | |||
|
taky se mi to stalo,..splašenost | ||||
| opickajura | emanunel | Datum vložení: 17.03.2012 19:24 hod. | |||
|
ty stavíš domeček? | ||||
| alis1 | kruci | Datum vložení: 17.03.2012 19:23 hod. | |||
|
ted jsem odpověděla špatně,ještě se naučit číst![]() |
||||
| brontik | Emanunel | Datum vložení: 17.03.2012 19:23 hod. | |||
|
to děláš dobře že syslíš já taky syslím po neděli nebudu mít tolik času![]() |
||||
| Emanunel | brontik | Datum vložení: 17.03.2012 19:22 hod. | |||
|
ale příští týden už fičím do práce, jen v úterý jdu s ním na kontrolu, tak jen ten jeden den budu ještě doma. O víkenu jdeme s projektantkou juknout zevnitř na domeček, aby už mohla udělat konečný projekt, tak to budem také na půl dne. Tak bude sešup dolů. Takže , když jsem stejně teď zavřená doma, tak si aspoň něco málo nasyslím. |
||||
| Emanunel | já | Datum vložení: 17.03.2012 19:20 hod. | |||
|
mám nudlí jen 31 | ||||
| brontik | Emanunel | Datum vložení: 17.03.2012 19:19 hod. | |||
|
to ti věřím ![]() |
||||
| Emanunel | brontik | Datum vložení: 17.03.2012 19:19 hod. | |||
|
také bych raději byla venku, než být tady zavřená,ale bohuželo mladší syn je nemocný. | ||||