Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
Multíkovo dobrodružstvíZaložila: admin
V této soutěži může vyhrát opravdu každá z vás!! Soutěž potrvá od 28.2. do 13.3. 2011.
|
| tempo | opickajura | Datum vložení: 17.03.2012 15:17 hod. | |||
|
u vodky záleží, do jakého smyslu se to či ono vloží, u mobilu je to jasné, nabíjí se energií, Vilém dobýval, byl dobyvatel, vodka se pije, tak to tak ber a už to neřeš![]() |
||||
| opickajura | mta | Datum vložení: 17.03.2012 15:09 hod. | |||
|
pěknýýý,,ty se máš vem nouťas sebou né??ať Ti tam udělaj světýlko na kláves budeš slavnej,jak jedeš o nudle![]() ![]() ![]() ![]() |
||||
| opickajura | tempo | Datum vložení: 17.03.2012 15:06 hod. | |||
|
a jejda,,tak tady poučku nemám,,u vodky jo,,tam mám jasno..ale dle Tebe u mobilu by mohlo platit i u vodky..ža vodka vymlátila ostatní chlast a tím dobila město,,to je prča,,už se motám,v mobilu a pušce | ||||
| mta178 | . | Datum vložení: 17.03.2012 15:02 hod. | |||
|
Teď si vylepšuji vizáž a soukám se nerad do společenského odění, ánžto mám na pátou lístky do divadla. Janáčkovo divadlo a Rusalka. Pak večeře a trochu humorné (snad) konverzace, takže návrat ke komplu plánuju tak kolem půlnoci. Ale zatím není vůbec nic jisté...![]() ![]() ![]() |
||||
| tempo | opickajura | Datum vložení: 17.03.2012 15:01 hod. | |||
|
u mobilu je to významově dobít energii, tzn. namlátit, od slova bít - mlátit(jako u dětí) | ||||
| opickajura | mta | Datum vložení: 17.03.2012 14:55 hod. | |||
|
vím, na podzim jsem tim přišla, že ani učitelky mi to nevysvětlily,,a že jich v práci mám dost![]() |
||||
| mta178 | opickajura | Datum vložení: 17.03.2012 14:53 hod. | |||
|
Sněhuláky jsme probírali už někdy na podzim, to je výjimka, s tou se netrap, na to je tady Ústav pro jazyk český, aby to vysvělil.![]() ![]() |
||||
| opickajura | tempo | Datum vložení: 17.03.2012 14:50 hod. | |||
|
mám stejný názor,,a mobil,puška? | ||||
| opickajura | alis a eman | Datum vložení: 17.03.2012 14:46 hod. | |||
|
mi povidej,,nechápu do dneška,,sněhuláci roztáli,,když neni životnej,,,nemaj hajzlikové na něj vzor,,tak musí být dle vzoru pán![]() |
||||
| opickajura | mta | Datum vložení: 17.03.2012 14:41 hod. | |||
|
jak to je s mobilem.puškou??hlavně proč ?? | ||||