Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
Multíkovo dobrodružstvíZaložila: admin
V této soutěži může vyhrát opravdu každá z vás!! Soutěž potrvá od 28.2. do 13.3. 2011.
|
| opickajura | emanunel | Datum vložení: 17.03.2012 20:52 hod. | |||
|
ale na nehty spíš dorazí, než na kosmetiku,,nehet je vidět, mě když odsune tak si dá masku doma. | ||||
| Emanunel | Opi | Datum vložení: 17.03.2012 20:49 hod. | |||
|
jj, to znám, s nehtama je to to samé. Jakmile nemají peníza, ta první co si odřeknou jsou nehty. A také jsem jedna z nejlevníš tady u nás a už jsem slyšela od zákaznic i nejpečlivější. | ||||
| opickajura | emanunel | Datum vložení: 17.03.2012 20:46 hod. | |||
|
hlavně aby nebyla zase změna,než se rozhodneš..na kosmetiku je problém mít plno, cokoli se zdraží, odsunou kosmetiku, chce to pořád reklamu.a to jsem levná. | ||||
| Emanunel | Opi | Datum vložení: 17.03.2012 20:44 hod. | |||
|
jj, teď je to tak, že pokud máš akreditaci, tak potřebuješ 1 rok garanta a pokud ji nemáš tak 6 let garanta | ||||
| opickajura | eman | Datum vložení: 17.03.2012 20:39 hod. | |||
|
dělám to 18 let..16 let jedu na sebe..musela jsem mít garanta 2 roky,teď to je jinak,, | ||||
| Emanunel | Opi | Datum vložení: 17.03.2012 20:33 hod. | |||
|
mě nehty baví moc. Konečně jsem našla co mě baví. Vždy jsem měla ráda kosmeitku a malování a tohle jsem spojila dohromady. Až budu mít ten salonek trochu zajetý, tak bych si chtěla udělat akreditaci ještě na nějakou službu. Kosmetika by mě bavila, ale nevím jestli jen s akrediktací to jde dělat. Jak to máš ty? |
||||
| opickajura | emanunel | Datum vložení: 17.03.2012 20:29 hod. | |||
|
nehty jsem zvažovala ke kosmetice,,mě by to nebavilo, já bych to měla za trest,,přitom ráda maluju.olej,akryl,enkaustika.ale nehty dělat né.přitom kšefty by určitě byly,jsem na hlavní třídě. | ||||
| Emanunel | vojtěšinka | Datum vložení: 17.03.2012 20:26 hod. | |||
|
jj určitě, také jedu na body |
||||
| vojtěšinka | - | Datum vložení: 17.03.2012 20:20 hod. | |||
|
spadla jsem na 300m,ale ted jsem vytvořila salát,tak uvidím,ale na přední linii už to není,stačí,že vybojuji body do chytrého konta-vždy si vybereme s holkama nějakou pěknou knížku a jsme spokojené-o to jde-nee![]() |
||||
| Emanunel | Opi | Datum vložení: 17.03.2012 20:20 hod. | |||
|
jj, udělej to | ||||