Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
Multíkovo dobrodružstvíZaložila: admin
V této soutěži může vyhrát opravdu každá z vás!! Soutěž potrvá od 28.2. do 13.3. 2011.
|
| Emanunel | Vojtěšinka | Datum vložení: 17.03.2012 20:14 hod. | |||
|
jej , to je škoda, ale zdraví je důležitější. Takových klikaček ještě bude spousta. A kam jsi až spadla? |
||||
| Emanunel | Opi | Datum vložení: 17.03.2012 20:13 hod. | |||
|
super, také řešení. Někdy si myslím, že chtějí věci zbytečné. Ale je také pravda, že já mám strach z různých infekcí a plísní. Takže já dělám nehty zásadně v rukavicích, po každo zákaznici nástoje postříkávám desinfekcí. Jejich ruce před manikůrou také desinfikujik a po práci ještě desinfikuji plochy. Asi jsem v tomhle trochu úchyl, protože, když dojde nová zákaznice, tak čučí co to všechno dělám, že třeba tam kam chodila před tím, tak to vůbec neznala. A třeba i to, že mám na každou zákaznici extra pilník v obálce s jejím jménem. |
||||
| vojtěšinka | ahojky všem | Datum vložení: 17.03.2012 20:10 hod. | |||
|
2 dny jsem neklikala a padla daaaleko dolůůů-se na to vyprdnu-zkolila mě chřipka a bolest zad-tak už budu klikat jen oddychově-na svoje původní 25 místo se těžko dostanu a stejně ještě na mě čeká skládat to dříví,ale až tak za 2dny,až budu fit | ||||
| Emanunel | Opi | Datum vložení: 17.03.2012 20:02 hod. | |||
|
moje ségra dělá také kosmetiku a pedinu a má vlastní sterilizátor a vede sterilizační deník | ||||
| Emanunel | Opi | Datum vložení: 17.03.2012 20:00 hod. | |||
|
tak to jsem zvědavá co po mně bude chtít teda hygiena v Mladé Boleslavi. Hele a kdyby někdo měl salon třeba 40 km daleko od nejbližší nemocnice, tak tam bude denně jezdit s nástrojema? To v oblasti kosmetiky nemůžeš mít vlastní sterilizátor? |
||||
| dagica | EMANUNEL | Datum vložení: 17.03.2012 20:00 hod. | |||
|
JA SICE NEVIM, KDE JSI DOMA, ALE JA BYLA PRED DVEMA LETY DOMA /LIPNIK NAD BEČVOU/, JESTLI POZNAŠ, JE TO VETŠI VESNICE, ULETEL MI NEHET A SESTRA SE MI MUSELA DOMLUVIT ZVLAŠT, MEZI PAUZOU PREZ OBED, TOLIK MELA TA PANI PRACE. A TO DELAJI DA DVOU MISTECH, TAK SNAD BYS KLIENTELU MELA, PREJI TI, ABY TI TO VYŠLO, BYLA BY ŠKODA TAKOVEHO TALENTU![]() |
||||
| Emanunel | Opi | Datum vložení: 17.03.2012 19:56 hod. | |||
|
nejhorší je, že každá hygiena v každém kraji chce něco jiného.Tohle mě dostává. Myslela, jsem, že jsou dáná nějaká pravidla a ono je to všude trochu jiné. | ||||
| Emanunel | Opi | Datum vložení: 17.03.2012 19:53 hod. | |||
|
tak to je hustý. Já mám v provozáku napsaný, že jestli dojde ke kontaminaci s krví nebo hnisem, tak se např. pilníky mechanicky očístí, vydesinfikují hodí do koše a po práci se koš vynese a vydesinfikuje. Tak jsem zvědavá co na to hygiena. | ||||
| Emanunel | Opi | Datum vložení: 17.03.2012 19:43 hod. | |||
|
No jen, aby mě to uživilo. A to, když jsme si zjišťoval co vše chce hygiena, tak mě málem kleplo. Ale udělám to hned vše při stavbě domečku a nechám si to rovnou zkoulaudovat na manikérský salon, ať s tím nemám problémy později. Dagica děkuji. No mám strach, aby byly zákaznice. Přece jen,teď mám stálý příjem a tohle je pak něco navíc |
||||
| dagica | TAKE | Datum vložení: 17.03.2012 19:38 hod. | |||
|
ZDRAVIM, VNOUČEK SPINKA, UTAHANY Z PROCHAZKY. EMANUNEL, TAK SALONEK TI PREJI, DELAŠ KRASNOU PRACI ![]() |
||||