Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
Multíkovo dobrodružstvíZaložila: admin
V této soutěži může vyhrát opravdu každá z vás!! Soutěž potrvá od 28.2. do 13.3. 2011.
|
| Emanunel | marquete | Datum vložení: 17.03.2012 21:13 hod. | |||
|
jj, určitě máte pravdu. A je také pravda, že umělé nehty nosí čím dál víc lidí. |
||||
| opickajura | marguele | Datum vložení: 17.03.2012 21:13 hod. | |||
|
k nám se jdou česat,nehty má hotový a mě řekne..k Vám se taky někdy musim objednat,,a za 2 měsíce a dýl dorazí,, | ||||
| Emanunel | Indra | Datum vložení: 17.03.2012 21:11 hod. | |||
|
No jak píšete postup , tak je správný, ale dokud člověk nevidí její práci , tak se těžko hodnotí, ale asi bude dobrá, když tam chodíte delší dobu a jste spokojená. A cená je přiměřená. | ||||
| dagica | VOJTEŠINKA | Datum vložení: 17.03.2012 21:10 hod. | |||
|
DOBROU A KLIDNOU![]() |
||||
| vojtěšinka | - | Datum vložení: 17.03.2012 21:08 hod. | |||
|
17. 03. 2012 20:53 Sebrán "Tuňák" za 10 bodů 17. 03. 2012 20:48 Sebrán "Tuňák" za 10 bodů 17. 03. 2012 20:27 Sebrán "Rajče" za 10 bodů 17. 03. 2012 20:23 Sebrán "Rajče" za 10 bodů 17. 03. 2012 20:11 Sebrán "Chifferi" za 2 bodů 17. 03. 2012 20:03 Sebrán "Rajče" za 10 bodů takhle kdyby to padalo celou noc,tak bych vás brzy dohnala,ale jsem unavená-jdu spát-dobrou noc |
||||
| marguete | nehty | Datum vložení: 17.03.2012 21:05 hod. | |||
|
taky přidám svojí troškou do mlýna ;) Musím souhlasit s opickajura... dříve jsem jezdila pravidelně na kosmetiku, ale po několika zdražení a stále menší spokojenosti jsem přestala... nohy si doma oholím a masku si na obličej taky dokážu napatlat sama... Naopak jsem teď začala jezdit na nehty. Zrovna dneska jsem byla u jedný slečny a platila jsem 150. Jezdim k ni asi půl roku a jsem spokojená... a přesně tak, měsíc nemusím na nehty ani sáhnout! ![]() |
||||
| indira | No, | Datum vložení: 17.03.2012 21:05 hod. | |||
|
místo má pronajaté v jednom větším salonu kde dělají i takové věci jako řasy, obočí, liposukci, je tam sauna apod. Když začne, tak obrousí starou barvu,dá v rychlosti nějaké 2 vodičky či oleje kolem nehtového lůžka. Nanese novej základní gel, pak barevný gel, pak když chci dá nějakou lepku či kamínek a pak dá lesklej průhledný gel.Vše průběžně zatvrzuje UV světlem.Zkontroluje, popřípadě pilníčkem zabrousí a namaže ruce krémem.1,5 hodiny |
||||
| Emanunel | Indira | Datum vložení: 17.03.2012 20:57 hod. | |||
|
no záleží jak jste spokojená, co nehtařka vše umí a jestli před modelací dělá i základní manikůru, také jestli má vlastní salon a nebo má djižďkovou činnost a nebo jestli to dělá tzv. doma na koleně. Ale 350,-Kč je taková normání cena za doplnění, ani málo ani hodně. Já si třeba beru o 100,- méně. |
||||
| Emanunel | Opi | Datum vložení: 17.03.2012 20:55 hod. | |||
|
jj, to máš určitě pravdu. Co já mám holky, tak jsou spokojené, že mají upravené ruce a že celý měsíc na ně nemusí sáhnout. Ovšem je to také o tom jak je ta práce dělaná. Mám pár zákaznic co přešly od jiných nehtařek, protože tam jim do týdně půlka nehtů ulítala. | ||||
| indira | Omlouvám se ,že se vtírám | Datum vložení: 17.03.2012 20:53 hod. | |||
|
čtu, že děláte nehty.gelovky? jaká je ,,levná,, cena? jsem z Brna ,tady chodím pravidelně na doplnování za 350,- Je to moc či málo? | ||||