Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
Multíkovo dobrodružstvíZaložila: admin
V této soutěži může vyhrát opravdu každá z vás!! Soutěž potrvá od 28.2. do 13.3. 2011.
|
| Anaa | to | Datum vložení: 17.03.2012 22:45 hod. | |||
|
bezdratové nemá chybu a notas taky myslela jsem si, že si na něj nezvyknu a chlap se směje, že by byla schopná ho tahat i na zahradu.Stolní je v pokoji a notas pendluje kde jsem já a mám novou tiskárnu a ta je multifunční to je taky bezva ![]() ![]() |
||||
| dagica | VŠEM | Datum vložení: 17.03.2012 22:34 hod. | |||
|
VAM PREJI PEKNOU DOBROU NOC, VNOUČEK ME UTAHAL, ZITRA JEDEME DALE![]() |
||||
| Emanunel | Opi | Datum vložení: 17.03.2012 21:43 hod. | |||
|
já sice noťas nemám, ale veget díky bezdrátovýmu přpojení ano a je to super | ||||
| opickajura | emanunel | Datum vložení: 17.03.2012 21:39 hod. | |||
|
taky to tak mám,,noťas na stolku,kávička,veget.![]() |
||||
| Emanunel | jůůů | Datum vložení: 17.03.2012 21:29 hod. | |||
|
16 llidí on-line. Jsem ráda, že manžel koupil bezdrátovou myš a klávesnici, takle si hezky sedím v křesle čučím na telku a přitom můžu klábosit s váma. |
||||
| Emanunel | marquete | Datum vložení: 17.03.2012 21:25 hod. | |||
|
jj, to je pravda. Konkurence je opravdu hodně. Já to vidím ve svém okolí. Bohužel spousta žen i domu koupí startovací sadu a myslí, že nehy zvládne doma sama, ale opak je pravdou. Spíš sií ublíží, protože jí ulítají a tím si poškodí své a má je pak ještě horší než před tím. A to nemluvím vietnamských studiích, ten jejich akryl a nehty probroušené do krve. | ||||
| marguete | Emanunel | Datum vložení: 17.03.2012 21:21 hod. | |||
|
jj, naprosto s Tebou souhlasím... Nosí je stále více lidí, protože to je opravdu pohodlnější. Ale stejně jako jsem psala níže... myslím, že i nehty dělá stále více lidí a roste konkurence. Ale jak říkám, já sem je jednou zkusila a od té doby, už nějak bez nich nemůžu být. Se svými sem měla strašné problémy (lamání, třepení, prostě pořád něco)... a to vše mi teď odpadlo ![]() |
||||
| opickajura | na | Datum vložení: 17.03.2012 21:19 hod. | |||
|
nehty chodí i mládež,,i kadeřnictví pociťuje úpadek, dost si lidi patlaj barvu sami, střihají se mezi sebou sami,jednou za čas jdou na srovnání a zase to chvilku udrží ve tvaru, | ||||
| marguete | opickajura | Datum vložení: 17.03.2012 21:18 hod. | |||
|
Na vlasech se to bohužel více pozná a jak jsem psala, základní péči v dnešní době zvládne téměř každá žena, dívka doma sama... Tak se to snadno odkládá. Navíc mám pocit, že kosmetiček je stále více a více. Takže i konkurence je bohužel veliká.. | ||||
| Emanunel | Opi | Datum vložení: 17.03.2012 21:14 hod. | |||
|
jj, lidí raději zaplatí za kadeřnici než za kosmetiku | ||||