Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
Multíkovo dobrodružstvíZaložila: admin
V této soutěži může vyhrát opravdu každá z vás!! Soutěž potrvá od 28.2. do 13.3. 2011.
|
| opickajura | tak | Datum vložení: 21.03.2012 12:04 hod. | |||
|
do hodiny jedu do práce,a snaha asi půjde kydlit..tak se dám na modlení..běžte všichni spinkat po obědě ju??děkuji![]() ![]() ![]() |
||||
| vojtěšinka | kuk | Datum vložení: 21.03.2012 12:04 hod. | |||
|
je poledne-zrovna se chystám obědvat-všem jedlíkům přeji dobrou chut | ||||
| Bobina | - | Datum vložení: 21.03.2012 11:18 hod. | |||
|
Tak já mám ze včerejška uvařenou bramborovou polévku. Dnes rychlovka. Těstoviny s boloňskou omáčkou. Musím se dnes věnovat klikání. Zítra nebudu doma.![]() |
||||
| vojtěšinka | tak | Datum vložení: 21.03.2012 11:03 hod. | |||
|
francouzský brambory se pečou v troubě,tak mám zase chvilku čas klikat-honem-saláty-ke mě | ||||
| opickajura | bobi | Datum vložení: 21.03.2012 10:59 hod. | |||
|
mám stejnou, jak někomu dávaji v pořadu Jste to,co jíte. |
||||
| opickajura | bobi | Datum vložení: 21.03.2012 10:57 hod. | |||
|
zjednodušeně ja tam krom programování, že pozná co tam dáš a ohlídá, to..peče, vaří na páře.dobře se udržuje, vnitřek ja ko mikrovlnka | ||||
| Bobina | tynko | Datum vložení: 21.03.2012 10:47 hod. | |||
|
jsi dobrá. přes 30 tisíc je dost. To není o cviku, ale převážně o štěstí. Já nahrála nejvíc přes 58 tisíc, ale v minulém kole. V tomto jen přes 44 tisíc. Zítra to začíná od začátku- nové kolo. To bude bavit víc. Začne se zas od nuly.![]() |
||||
| Evis | vojtěšinko, | Datum vložení: 21.03.2012 10:36 hod. | |||
|
vnučky jezdily každý rok a vždycky jim to pomohlo. Byly v Chorvatsku i v Itálii. Jezdily od ČNZP, teď se ta pojišťovna jmenuje jinak. | ||||
| tynka | nivea soutěž | Datum vložení: 21.03.2012 10:34 hod. | |||
|
moc díky za odkaz. Už jsem si ji párkrát zahrála. Je dobrá, ale na první pozice nemám. To už je asi cvikem![]() Nejlíp jsem na tom byla se 31 375. Jinak mám tak polovičku bodů. ![]() |
||||
| Bobina | vojtěšinka | Datum vložení: 21.03.2012 10:33 hod. | |||
|
V chorvatsku je krásně. A 3 týdny paráda. určitě jí to pomůže. Já bych takového koníka taky potřebovala i když nemám ekzém. | ||||