Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
Multíkovo dobrodružstvíZaložila: admin
V této soutěži může vyhrát opravdu každá z vás!! Soutěž potrvá od 28.2. do 13.3. 2011.
|
| Evis | Anaa | Datum vložení: 22.03.2012 08:25 hod. | |||
|
tak já se stěhuji po třetí, poprvé od maminky, to jsme skoro nic neměli a byli jsme přestěhovaní za hodinku. Po druhé v domě z malého bytu do velkého, to se stěhovalo výtahem a bylo to také za chvilku, no ale teď mi to dává zabrat. Z velkého bytu do malého. | ||||
| saruz | Evis,tatrman | Datum vložení: 22.03.2012 08:24 hod. | |||
|
ono až při stěhování se ukáže,co člověk stihnul doma za ty roky nahromadit a nestačí se divit ![]() |
||||
| opickajura | tatrman | Datum vložení: 22.03.2012 08:23 hod. | |||
|
kuk,,žehlíš? | ||||
| opickajura | saruz | Datum vložení: 22.03.2012 08:23 hod. | |||
|
nažehlíme,,pár dní zpátky jsme si tu notovaly,jak nežehlíme,,nauč se nežehlit![]() |
||||
| tatrman | Evis | Datum vložení: 22.03.2012 08:21 hod. | |||
|
s tou překážkovou dráhou si mě pobavila , přesně jak u nás. Zachvíli jedeme s dcerou po tisící do sběrnýho dvora...už je to stěhování nějaký dlouhý , Tady je binec na entou, to je děsný. V sobotu vypukne samotný stěhování. Taky musíme být hotový do konce března. |
||||
| Anaa | Evis | Datum vložení: 22.03.2012 08:18 hod. | |||
|
znám to já se stěhovala 4x hrůza a děs pořád něco hledáš a teď ve které škatuli to je jo jo zážitek | ||||
| tatrman | . | Datum vložení: 22.03.2012 08:18 hod. | |||
|
krásné ráno všem ![]() |
||||
| saruz | opi | Datum vložení: 22.03.2012 08:17 hod. | |||
|
já teď už týden neperu,odešla nám pračka a nová by měla dorazit zítra,tak skoro na tu valchu u nás došlo,pak se zblázním z toho žehlení | ||||
| opickajura | saruz | Datum vložení: 22.03.2012 08:15 hod. | |||
|
ale valchu bysme měly všichni zkusit tak na měsíc.to bysme si pračky zase vážili.teď automaticky zapnem,ještě nás obtěžuje to vyndat. | ||||
| Bobina | Anaa | Datum vložení: 22.03.2012 08:12 hod. | |||
|
To by jsi se musela vrátit o 100 let nazpátek, anebo stát se bezdomovkyní. To by už ale taková romantika určitě nebyla. A teď si představ, že se někdo z takové romantiky v úvozovkách těžko vrací do civilizace. | ||||