Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
Multíkovo dobrodružstvíZaložila: admin
V této soutěži může vyhrát opravdu každá z vás!! Soutěž potrvá od 28.2. do 13.3. 2011.
|
| Evis | zatím | Datum vložení: 22.03.2012 08:10 hod. | |||
|
do nového bytu ani moc nechodím. Pracující mě tam nechtějí . Tak jenom ve starém bytě vařím, na vaření mě už docházejí nápady, syn mi řekne že je mu jedno co bude k jídlu . A balím, všude jsou krabice, pytle, připadám si jak na překážkové dráze. Už aby to bylo za mnou |
||||
| Anaa | saruz | Datum vložení: 22.03.2012 08:06 hod. | |||
|
bylo by to zajímavé valcha krásná představa svíčky místo elektriky romantika jak blázen. Romantiku někde u vody i se svičkami v nějaké chatce na dovču to jo a potom hezky do civilizace. | ||||
| Bobina | Saruz | Datum vložení: 22.03.2012 08:05 hod. | |||
|
To už vám opravdu podruhé rekonstrukce elektriky nehrozí. | ||||
| Anaa | holky | Datum vložení: 22.03.2012 08:02 hod. | |||
|
ono se to vetšinou musí dělat za plného provozu to je katastrofa to je jen úklid vaření zase úklid, ale potom ten pocit je to hotové a čisté paráda a zase se najde něco jiného ![]() |
||||
| saruz | opi | Datum vložení: 22.03.2012 08:02 hod. | |||
|
udělat se to muselo,jinak bych tak akorát musela přejít na valchu a pro noťas vyrábět elektřinu jak veverka v kole ,ale doufám,že již nikdy více ![]() |
||||
| Bobina | opi | Datum vložení: 22.03.2012 08:00 hod. | |||
|
Docela se ráda dívám na pořady o bydlení. | ||||
| Anaa | opi | Datum vložení: 22.03.2012 07:59 hod. | |||
|
tak to já taky se ráda inspiruji jak v bytě tak na zahrádce zase kolem dokola abych si sedla na terasu dala kafe a kochala se. Největší radost mám z toho že se to vlastně udělalo od píky nebylo na zahradě nic a teď je na co koukat a to mě hřeje ![]() |
||||
| opickajura | saruz | Datum vložení: 22.03.2012 07:57 hod. | |||
|
jau..to teda jo,..a pak to ani převratnou parádu neudělá,,tak tohle by mě švihlo![]() |
||||
| saruz | . | Datum vložení: 22.03.2012 07:52 hod. | |||
|
taková rekonstrukce elektriky v celém bytě za plného provozu je taky skvělý zážitek ![]() |
||||
| opickajura | bobi | Datum vložení: 22.03.2012 07:49 hod. | |||
|
tak máš taky super bydlení,,mě by bavilo šmejdit po bytech.jak kdo bydlí,hledat tam nápady,ale jen fakt nápady, | ||||