Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
Multíkovo dobrodružstvíZaložila: admin
V této soutěži může vyhrát opravdu každá z vás!! Soutěž potrvá od 28.2. do 13.3. 2011.
|
| Bobina | - | Datum vložení: 22.03.2012 08:59 hod. | |||
|
Nadarmo se neříká, že je lepší vyhořet než se stěhovat.![]() |
||||
| tatrman | Evis, saruz | Datum vložení: 22.03.2012 08:51 hod. | |||
|
s těma knížkama jsem na tom stejně. A to tu mám spoustu knížek po tátovi - odborný fotografický, hodinářský apod. Ty v životě neotevřu, ale vyhodit to neumím. Nejradši bych to rozdala, ať to někomu udělá radost. | ||||
| Anaa | farfálky | Datum vložení: 22.03.2012 08:51 hod. | |||
|
a dvakrát vždyť jsem chtěla k obědu dělat rýži |
||||
| Anaa | Evis | Datum vložení: 22.03.2012 08:47 hod. | |||
|
tak nejprve jsem se stěhovala já se synem byla jsem s nim sama to šlo šly jsme do nového a potom jsem se vdala a dávaly nám 1 rádiator a musely jsme se vystěhovat sakum prásk a to už byly děti 2 a plno věcí. Za půl roku se jim to povedlo a my šly zase zpět a potom jsme konečně dostaly byt a doufám, že už se stěhovat nebudu, ale znáš to nikdy neříkej nikdy je to velký byt a jsme tu 2 a pes je náš ale co když už ho finančně neutáhnem. A když jdeš z vel kého do malého tak docela dost věcí je jaksi navíc nevím čím to je |
||||
| tatrman | opi | Datum vložení: 22.03.2012 08:41 hod. | |||
|
jsem magor a žehlím skoro všechno ![]() |
||||
| saruz | . | Datum vložení: 22.03.2012 08:34 hod. | |||
|
vzbudil se mi psík,tak s ním pádím ven ![]() |
||||
| saruz | Evis | Datum vložení: 22.03.2012 08:32 hod. | |||
|
s tím vyhazováním věcí to mám stejné,taky si říkám,co když se to ještě bude hodit a pak mi to zabírá spoustu místa .Knížek máme doma taky spoustu,teď mi ještě přibyly po tatínkovi,ale na ty doma místo vždy najdu,u nás se hodně čte a knihu bych nedokázala vyhodit. |
||||
| Evis | saruz, | Datum vložení: 22.03.2012 08:28 hod. | |||
|
no právě. Těch věcí které ani nevím kde se vzaly. A to nad každou přemýšlím, vyhodit - nevyhodit, co když vyhodím a za pár dnů to budu potřebovat. Jenom toho nářadí co měl Pavel, ještě že takové věci si rozeberou děti. Nejhorší budou knížky, tu nevyhodím ani jednu a mám jich na stovky... | ||||
| saruz | opi | Datum vložení: 22.03.2012 08:28 hod. | |||
|
vím,že jste to tady probíraly,ale já žehlím a bezmála vše,pro mě to jinak není ono,asi jsem cvok,přidávám si tím práci,ale jsem tak zvyklá | ||||
| opickajura | tatrman | Datum vložení: 22.03.2012 08:25 hod. | |||
|
tady se každej stěhuje??tak to mě tady klidníte.až budu šůrovat vzpomenu si na Vás tady a zjistim,že malíř je brnkačka![]() |
||||