Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
Multíkovo dobrodružstvíZaložila: admin
V této soutěži může vyhrát opravdu každá z vás!! Soutěž potrvá od 28.2. do 13.3. 2011.
|
| Anaa | opi | Datum vložení: 22.03.2012 10:17 hod. | |||
|
těstoviny můžu, ale kapary ani olivy mě nic neříkají sýrová omáčka dobrý tu taky mám ráda. Dnes jsou u nás pečená játra s rýží a okurkový salát ![]() |
||||
| vojtěšinka | - | Datum vložení: 22.03.2012 10:15 hod. | |||
|
a zase paprika-tady někdo zkouší mojí trpělivost já chci salát ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
||||
| vojtěšinka | - | Datum vložení: 22.03.2012 10:08 hod. | |||
|
zase mi přišla paprika-fuj já chci salát ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
||||
| opickajura | anaa | Datum vložení: 22.03.2012 10:02 hod. | |||
|
máš ráda těstoviny??já je miluju...sýrová omáčka s kaparama je můj favorit |
||||
| vojtěšinka | se picnu | Datum vložení: 22.03.2012 09:59 hod. | |||
|
22. 03. 2012 09:56 Sebrán "Paprika" za 5 bodů 22. 03. 2012 09:42 Sebrán "Chifferi" za 2 bodů 22. 03. 2012 09:38 Sebrán "Paprika" za 5 bodů 22. 03. 2012 09:31 Sebrán "Farfalle" za 2 bodů 22. 03. 2012 09:22 Sebrán "Paprika" za 5 bodů 22. 03. 2012 09:09 Sebrán "Paprika" za 5 bodů pořád samé papriky/bodově je to stejné/-ale já chci salátyyy ![]() ![]() ![]() |
||||
| opickajura | anaa | Datum vložení: 22.03.2012 09:59 hod. | |||
|
to je to, co si někdy nemůžeme naplánovat,že pojedem naplno..to by výsledky jinak vypadaly. | ||||
| Anaa | opi | Datum vložení: 22.03.2012 09:56 hod. | |||
|
já se taky snažím vždy udělat co nejvíc a potom padneš ani nevíš jak.jen doufám , že návštěva dojede až příští týden to bych zabila moc dní a je to škoda držím se ve 100 někdy dolů a někdy stojím ale pořád se motám kolem ![]() |
||||
| opickajura | janifa | Datum vložení: 22.03.2012 09:56 hod. | |||
|
mě taky,teď jsem 10 | ||||
| janifa | opickajura | Datum vložení: 22.03.2012 09:55 hod. | |||
|
místy mě vytlačují z první devítky | ||||
| opickajura | janifa | Datum vložení: 22.03.2012 09:41 hod. | |||
|
místy se držím v první desítce,,a ty? | ||||