Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
Multíkovo dobrodružstvíZaložila: admin
V této soutěži může vyhrát opravdu každá z vás!! Soutěž potrvá od 28.2. do 13.3. 2011.
|
| Anaa | no | Datum vložení: 22.03.2012 07:46 hod. | |||
|
plasťáky to je ono jemný prášek binec nádhera a taky pokládaní plovoučky taky zážitek, koupelna taky dobrý vše už mám za sebou naposled když si sousedi dělali komoru na chodbě a vyřezávali zeď to jsem otevřela dveře, že půjdu se psem a ani jsem neviděla a binec se tahal do bytu pořád jsem stírala a pořád to tam bylo katastrofa ![]() |
||||
| Bobina | opi | Datum vložení: 22.03.2012 07:44 hod. | |||
|
Když už je to hotové tak je to nádherný pocit. Plasťáky jsme taky dělali. Před rokem rekonstrukci kuchyně a na podzim koupelny. | ||||
| opickajura | bobi | Datum vložení: 22.03.2012 07:41 hod. | |||
|
tak to já závidim Evis,,jde o to začít.pak se už jede.já se na to těším,,myslím hlavně na ten konec.Nejhorší je,vzít si to do hlavy co člověka čeká.Jak nám dělali plasťáky,taky hrůza a byl to fofr | ||||
| saruz | Evis | Datum vložení: 22.03.2012 07:40 hod. | |||
|
to teda budeš mít pořádný frmol ![]() |
||||
| Bobina | Evis | Datum vložení: 22.03.2012 07:37 hod. | |||
|
Tak to ti nezávidím. | ||||
| Evis | opi, | Datum vložení: 22.03.2012 07:36 hod. | |||
|
u mě se tento víkend opravdu maluje a navíc se obkládá koupelna a záchod. Do konce příštího týdne mám být přestěhovaná, snad to stihneme![]() |
||||
| Bobina | - | Datum vložení: 22.03.2012 07:32 hod. | |||
|
Dobré ráno. U nás na Moravě mlha. Mrazík přes noc nebyl. A určitě se sluníčko později ukáže. | ||||
| saruz | Pěkné ráno všem, | Datum vložení: 22.03.2012 07:31 hod. | |||
|
teploměr nám ukazuje příjemných devět stupňů,ale sluníčko je schované za mraky a vypadá to na déšť. | ||||
| opickajura | anaa | Datum vložení: 22.03.2012 07:26 hod. | |||
|
tak to věřím,už ten pocit,že je hotovo..![]() |
||||
| Anaa | tak | Datum vložení: 22.03.2012 07:23 hod. | |||
|
u nás vymalováno, ale jen na chatě a světe div se položená dlažba i úklid táta dělal sám vycházky mají své kouzlo ![]() |
||||