Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
Multíkovo dobrodružstvíZaložila: admin
V této soutěži může vyhrát opravdu každá z vás!! Soutěž potrvá od 28.2. do 13.3. 2011.
|
| tatrman | saruz | Datum vložení: 26.04.2012 09:41 hod. | |||
|
já se v rámci svých možností snažím co to jde a stejně mám půlku co ty ![]() tomuhle pořadí teda flákání neříkám ... no, i když u tebe asi jo ![]() |
||||
| saruz | opi | Datum vložení: 26.04.2012 09:40 hod. | |||
|
Sbírám jen dopoledne a pak po večerech, až příjdeme ze zahrady do půlnoci, pak pěkně spinkáme. Jelikož gril nechci, další by u nás neměl využití, tak tentokrát jen pomalé tempo. V závěru se uvidí, kde budu, když, tak se nechám spadnout. |
||||
| Bobina | ahoj, ahoj všem...... | Datum vložení: 26.04.2012 09:37 hod. | |||
|
Pilně sbírejte. Já odjíždím na nákup do Kroměříže a možná bude i nějaká paprika. Cibule žampionů mám dost. Nějaká klobáska by se hodila. |
||||
| opickajura | saruz | Datum vložení: 26.04.2012 09:34 hod. | |||
|
ty už nemáš střídání??nejde mi k tobě pomalý tempo![]() |
||||
| saruz | vojtěšinka | Datum vložení: 26.04.2012 09:29 hod. | |||
|
Hned po obědě vyrazím na zahradu, ale s tou zeleninou to vidím bídně, rajčata a papriky zatím ještě nenarostly do poživatelné velikosti. ![]() |
||||
| vojtěšinka | saruz | Datum vložení: 26.04.2012 09:26 hod. | |||
|
jdi se flákat na zahradu a manžela vem sebou-i s psíkem-šup-a přivez mi ze zahrádky nějakou zeleninu-pořád ne a ne přijít | ||||
| saruz | . | Datum vložení: 26.04.2012 09:22 hod. | |||
|
Takhle nějak to vypadá, když sbírání flákám. PRŮBĚŽNÉ POŘADÍ 10. místo saruz Celkem bodů: 4000 ![]() |
||||
| tatrman | . | Datum vložení: 26.04.2012 09:11 hod. | |||
|
ještě kousíček a přelezu druhou tisícovku: tatrman Celkem bodů: 1999 |
||||
| vojtěšinka | - | Datum vložení: 26.04.2012 09:08 hod. | |||
|
kdykoliv sem přiběhnu-čeká tu na mě maso -se picnu-já nutně potřebuji zeleninu-cibuli-rajče a koření |
||||
| opickajura | saruz | Datum vložení: 26.04.2012 08:43 hod. | |||
|
a co je víc? habakuk,,nebo přehršle?![]() ![]() ![]() |
||||