Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
Multíkovo dobrodružstvíZaložila: admin
V této soutěži může vyhrát opravdu každá z vás!! Soutěž potrvá od 28.2. do 13.3. 2011.
|
| Martina12 | klapka | Datum vložení: 26.04.2012 18:48 hod. | |||
|
pěkná sbírka jsi první nebo ne ![]() |
||||
| klapka | . | Datum vložení: 26.04.2012 18:43 hod. | |||
|
no jasně,pianko![]() 26. 04. 2012 18:40 Sebrán "Rajče" za 25 bodů 26. 04. 2012 18:35 Sebrán "Rajče" za 25 bodů 26. 04. 2012 18:31 Sebrán "Cibule" za 15 bodů 26. 04. 2012 18:27 Sebrán "Houby" za 10 bodů 26. 04. 2012 18:24 Sebrán "Houby" za 10 bodů 26. 04. 2012 18:20 Sebrán "Cibule" za 15 bodů |
||||
| dagica | OPI | Datum vložení: 26.04.2012 18:43 hod. | |||
|
TOBE TAKE KUK. JA TADY ZITRA ANI V SOBOTU NEBUDU, SNAŽIM SE NECO MALO SI NASBIRAT, ALE JE TO BIDA, PAPRIKY 2 ZA DEN A RAJČE NIKDE. POSLEDNE SE MI VYPLATILO TROŠKU SKUHRAT, TAK TO ZKOUŠIM I TED, ALE TENTOKRAT NA ME BOHOUŠ KAŠLE![]() |
||||
| Bobina | ahoj opi | Datum vložení: 26.04.2012 18:31 hod. | |||
|
Tak klikáme piánko. Do víkendu má být nádherně tak od zítřka tu budu minimálně. Usuzuji, že tahle klikačka je opravdu vcelku pohodová. Pravděpodobně tyhle ceny tak netáhnou.![]() |
||||
| opickajura | dagica | Datum vložení: 26.04.2012 18:25 hod. | |||
|
kuk |
||||
| dagica | CHODIM | Datum vložení: 26.04.2012 18:20 hod. | |||
|
SEM KUK A NIKDE ANI NOŽKA![]() |
||||
| dagica | 20EVIK20 | Datum vložení: 26.04.2012 13:19 hod. | |||
|
HOJKY SESTRIČKO, SKOKNI NA SKYPE![]() |
||||
| dagica | PEKNE ODPOLEDNE VŠEM, | Datum vložení: 26.04.2012 13:17 hod. | |||
|
PRESKOČILA JSEM 2061 A MAM HOTOVY 5 ŠPIZ ,ALE JE TO DRINA, PRE CHVILI MI 20 MINUT NIC NEPRIŠLO. CHTELO BY TO PAPRIKY, RAJČATA A KORENI![]() |
||||
| BADAČA | Jj, | Datum vložení: 26.04.2012 12:32 hod. | |||
|
asi to budeme muset vždy dobře zvážit-zda body,nebo výhru.Taky jsem z toho neměla tu pravou radost,ještěžě špagety tam byly 2x.![]() |
||||
| tvackova1 | BADAČA | Datum vložení: 26.04.2012 12:29 hod. | |||
|
Marcelko ,ja byla v naprostem šoke jak to uviděla ,ta vyhra stoji par korun a ja blba nevzala body,ja myslela že podravka bude velka jak bylo na pokladu,to škoda že nebylo hned uvěděno jake baleni podravky ,nebo aspon by napsali podravka -natur a myslim tam bylo prosto podravka,kdyby bylo natur tak ja by nad tim přemyšlevala azeptala by adminek ,jak bylo s tem baličkem od lagris,na obrazku bylo jen pak krabic a cena 500 kč ,tak pak adminky rozepsali co tam bude | ||||