Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
Multíkovo dobrodružstvíZaložila: admin
V této soutěži může vyhrát opravdu každá z vás!! Soutěž potrvá od 28.2. do 13.3. 2011.
|
| alis1 | tvackova1 | Datum vložení: 26.04.2012 12:27 hod. | |||
|
já pojedu asi i teď na body grily mám už 3,deky mám taky a nářadí hafu.Na deky stejně nedosáhnu není čas.![]() |
||||
| vojtěšinka | - | Datum vložení: 26.04.2012 12:23 hod. | |||
|
kooonečně-byla jsem vyslyšena-dorazila cibule-jen tak dál-prosím![]() ![]() ![]() |
||||
| vojtěšinka | - | Datum vložení: 26.04.2012 12:21 hod. | |||
|
pořád chodí jen ty uzeniny-už se mi to maso tak zprotivilo-že dnes máme škubánky-ted jsem zbouchala talíř -po kávě se odvalím pro prádlo a půjdu žehlit cibule-rajče-koření ![]() ![]() ![]() |
||||
| BADAČA | Zdravím, | Datum vložení: 26.04.2012 12:19 hod. | |||
|
Táni,já na tom byla podobně,došel mi střední balíček,podravky tam byly tři-taky malý a ještě každá jiná .Takže jsem je nemohla sesypat,takže jsem musela koupit![]() |
||||
| tvackova1 | ahojky | Datum vložení: 26.04.2012 11:26 hod. | |||
|
dneska i ke mně dorazili nudle z salatovani ,ale jsem byla sklamana ja myslela že podravka bude velka jak bylo na pokladu ,a ono přišel maly ten saček ,radše by ja vzala bodiky -tolik klikani a na takovou vyhru ,to nestalo za to ,alis -vy dobře udělali z azarek že vzali body![]() |
||||
| alis1 | Ahojky Všem | Datum vložení: 26.04.2012 11:03 hod. | |||
|
dnes mám fofr jen občas kliknu,přijdu až večer ale 2 špízy na dnes jsou už hotové![]() |
||||
| brontik | opi | Datum vložení: 26.04.2012 10:45 hod. | |||
|
kuk![]() |
||||
| opickajura | saruz | Datum vložení: 26.04.2012 10:32 hod. | |||
|
to lituju lidi, kdo má migrénu,,mě když pobolívá hlava,nebaví mě život![]() |
||||
| saruz | opi | Datum vložení: 26.04.2012 10:30 hod. | |||
|
Tak rekonvalescence chce určitě svůj čas, nemá cenu nic uspěchat a ty migrény, tak to jsou pěkné mršky, ty dokáží potrápit, občas taky šílím. | ||||
| opickajura | saruz | Datum vložení: 26.04.2012 10:22 hod. | |||
|
vyřídím,děkujeme.včera byla u mě a bez holí.rekonvalescence a rehabilitace bude ještě asi trvat,má migrény. | ||||