Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
Multíkovo dobrodružstvíZaložila: admin
V této soutěži může vyhrát opravdu každá z vás!! Soutěž potrvá od 28.2. do 13.3. 2011.
|
| tvackova1 | Bohušku | Datum vložení: 25.04.2012 21:59 hod. | |||
|
ja chci všechno a hodně![]() ![]() ![]() vypotila 3 špiz a mam zase všechno ,skoro všechno na 0 Nelze vytvořit Špíz , chybí Vám tyto symboly: 5 x Maso, 5 x Klobása, 4 x Houby, 1 x Cibule, 2 x Paprika, 1 x Koření |
||||
| saruz | opi | Datum vložení: 25.04.2012 21:57 hod. | |||
|
už zase to funguje,stačí si postěžovat a rajče přiletělo ![]() |
||||
| tvackova1 | * | Datum vložení: 25.04.2012 21:54 hod. | |||
|
tak net my mame od kabelovky a kabelovku od obce ,a moc levny net -200 kč v měsec ,platim za čtvrtleti ,tak to za takově penězy da i vyderžet že občas i spomalen ,ale to byva jen u vikendu jak my dvě napojeny ,mame i wifinu takže pohodička ,jen ja mam pc a dcera notas | ||||
| opickajura | Emanunel | Datum vložení: 25.04.2012 21:54 hod. | |||
|
já se rozhodla dělat parafín na ruce,,vanu mám objednanou s parafínem,tak jsem zvědavá o zájem. | ||||
| opickajura | saruz | Datum vložení: 25.04.2012 21:53 hod. | |||
|
taky rajčata nemám věčně..jsem 126... | ||||
| saruz | . | Datum vložení: 25.04.2012 21:44 hod. | |||
|
ale stejně mi furt chybí rajčata ![]() |
||||
| Emanunel | .. | Datum vložení: 25.04.2012 21:43 hod. | |||
|
Tak jsem za dnešek konečně vypotila jeden špíz. Vůbec mi to nejde. Mám čas jen ráno, nže jdu dopráce tak 20 minut a pak když odejde zákaznice tak ty 2 hodiny. Ach jo |
||||
| saruz | . | Datum vložení: 25.04.2012 21:41 hod. | |||
|
my jsme před klikačkou přešli k jinému poskytovateli internetu,máme větší rychlost a nový router a jsme v pohodě ![]() |
||||
| opickajura | tvackova | Datum vložení: 25.04.2012 21:37 hod. | |||
|
jo super,,díky,,už se hejbou jen smajlíci..díky![]() |
||||
| tvackova1 | saruz | Datum vložení: 25.04.2012 21:37 hod. | |||
|
ja už zvykla na operu ,ale tam blbne fb-nejde hodně aplikacij,tak ja na fb byla na chromě a zbytek na opere a ted jak na mozile normalne pozadi a ne to černe ,asi to dceruška tam nastavovala ,tak budu na chž a na fb na mozile,ja byvam i na všech 3 prohližečech![]() |
||||