Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
Multíkovo dobrodružstvíZaložila: admin
V této soutěži může vyhrát opravdu každá z vás!! Soutěž potrvá od 28.2. do 13.3. 2011.
|
| alis1 | DOBROU NOC VŠEM | Datum vložení: 25.04.2012 23:40 hod. | |||
|
jdu do hajan odpálím zítra co půjde.Už na to nevidím![]() ![]() ![]() |
||||
| alis1 | Hurá | Datum vložení: 25.04.2012 23:24 hod. | |||
|
překonáno 2 088b. 74m.![]() |
||||
| Evis | opi, | Datum vložení: 25.04.2012 23:09 hod. | |||
|
ve vaně je 1 a 1/2 až 2 kila parafínu, než se rozehřeje a má tu správnou teplotu, tak to tak dlouho trvá. Dneska ale už budou určitě lepší vany a možná že to v nich jde rychleji. Už jí mám těch deset let... | ||||
| opickajura | Evis | Datum vložení: 25.04.2012 22:58 hod. | |||
|
3h to rozehříváš?to je divný,, | ||||
| Evis | opi, | Datum vložení: 25.04.2012 22:56 hod. | |||
|
na bolesti kloubů to používal manžel. Dost dlouho se ten parafín rozehřívá. V té vaně co mám já to trvá dobře tři hodiny. A už mi dochází parafín, budu muset někde koupit. Objednávala jsem si ho v Neckermannu, ale ten už tady není. Mám i tu vanu koupenou v Neckermannu a je dobrá. Mám jí už dobrých deset let. | ||||
| opickajura | Evis | Datum vložení: 25.04.2012 22:45 hod. | |||
|
tak to seš dobrá,,taky na artrozu prstů je to super..ještě nevím,jak exemy..ani jakou dát cenu na ruce. | ||||
| Evis | a | Datum vložení: 25.04.2012 22:05 hod. | |||
|
konečně mám cibuli![]() |
||||
| Evis | opi, | Datum vložení: 25.04.2012 22:04 hod. | |||
|
mám parafinovou vanu doma. Chce tomu dát dobrou reklamu a klientky by se měly hrnout. Používám jí dost často, hlavně po úklidu kdy se máchám v saponátech, v rukavicích neumím dělat a tak dostávají ruce zabrat. Už se těším až budu mít hotovo a ruce do parafínu namočím. Namáčím tam i lokty, měla jsem na nich hrubou kůži a je pryč. | ||||
| opickajura | Emanunel | Datum vložení: 25.04.2012 22:04 hod. | |||
|
já nedělám nehty..jen kosmetika co pokožky se týká | ||||
| Emanunel | opi | Datum vložení: 25.04.2012 22:01 hod. | |||
|
Tak si k tomu ještě poři´d p-shine. To budou chtít ženské ktomu také. No nic ráno vztávám v 5,30, tak jdu ležet |
||||